شهرکی خبر داد:
شناسه خبر :۵۶۱

ایجاد ۴ هزار شغل در بخش رانندگان ناوگان عمومی روستایی

پروژه ارتقای تولید و اشتغال پایدار یکی از پروژه‌های ستاد اقتصاد مقاومتی است که مسئولیت اجرای آن بر عهده معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری است و چند دستگاه مرتبط با روستا و ازجمله سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با توجه به مسئولیتی که درزمینهٔ حمل‌ونقل روستایی دارد، عضو کمیته راهبردی پروژه می‌باشند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی به نقل از تین نیوز؛ مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اظهار کرد: بر اساس اطلاعات و آمار ثبت‌شده در هفت ماهه سال جاری،  ۳ هزار و ۷۸۵ شغل در حوزه روستایی و عمدتاً در بخش رانندگان ناوگان عمومی از سوی این سازمان ایجاد شده است.

 حمیدرضا شهرکی مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای نیز در مورد پروژه ارتقای تولید و اشتغال پایدار اظهار کرد: پروژه ارتقای تولید و اشتغال پایدار یکی از پروژه‌های ستاد اقتصاد مقاومتی است که مسئولیت اجرای آن بر عهده معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری است و چند دستگاه مرتبط با روستا و ازجمله سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با توجه به مسئولیتی که درزمینهٔ حمل‌ونقل روستایی دارد، عضو کمیته راهبردی پروژه می‌باشند.

وی با بیان اینکه جلسات کارگروه به‌صورت ماهانه در دفتر معاونت برنامه‌ریزی و امور زیر بنایی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم برگزار می‌شود گفت: نظر به این‌که نظارت بر عملکرد پروژه امری بسیار مهم است سازمان در زمینهٔ نظارت و پایش فعالیت‌های خود سامانه‌های نظارتی مناسبی ایجاد کرده است و از دستگاه‌های دولتی پیشتاز در این زمینه محسوب می‌شود،.

شهرکی گفت:به‌منظور آشنایی اعضای کمیته با ساماه‌های نظارتی و هوشمند سازمان، میزبانی شانزدهمین  جلسه کمیته راهبردی پروژه مذکور را این سازمان  پذیرفته است.

مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر اظهار کرد: بر اساس اطلاعات و آمار ثبت‌شده در هفت ماهه سال جاری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای،  ۳۷۸۵ شغل در حوزه روستایی و عمدتاً در بخش رانندگان ناوگان عمومی ایجاد کرده که بر اساس هدف تعیین‌شده در سال ۱۳۹۶ به میزان ۷۸.۲ درصد از  کل هدف سال ۱۳۹۶ محقق شده است.‌

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها