فرمانده حوزه شهید رجایی بخش بندزرک میناب:
شناسه خبر :۴۶۹۱

طرح اعتلای بسیج با رویکرد هشت برنامه در بخش بندزرک اجرا می شود

فرمانده حوزه شهید رجایی بندزرک میناب گفت: با حرکت جهادی و با بهره گیری از ظرفیت های منطقه برای اجرای طرح اعتلای بسیج طبق اولویت در بخش بندزرک تلاش خواهیم کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از خبرگزاری بسیج,  سروان پاسدار مجتبی فرخی زاده فرمانده حوزه بسیج شهید رجایی بندزرک گفت: با همکاری سایر اقشار و بسیجیان بخش بندزرک هشت طرح اعتلای بسیج را در بخش بندزرک با پشتکار و تلاش بیشتر دنبال خواهیم کرد.

وی طرح شهید حججی، طرح شهید بهنام محمدی، طرح جهاد سلامت، طرح مقابله با آسیب های اجتماعی، طرح صندوق های قرض الحسنه، طرح اردوهای جهادی، طرح بسیج همگام با کشاورز و طرح گشت های محله محور را از هشت طرح اجرایی در بخش بندزرک عنوان کرد.

 فرخی زاده با اشاره اینکه برنامه های سابق بسیج به صورت مستمر در طول سال دنبال می شود، بیان کرد: در کنار فعالیت های سابق در سال جاری طرح اعتلای بسیج در قالب هشت برنامه کلان در دستور کار قرار گرفته است و بر اساس هماهنگی های صورت گرفته این برنامه ها عملیاتی می شود.

فرمانده حوزه شهید رجایی بندزرک ادامه داد: یکی از مهمترین برنامه های طرح اعتلای بسیج در بخش بندزرک که به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود، طرح گشته محلات است که در سال جاری این مهم به عنوان یکی از برنامه های اصلی در دستور کار قرار گرفته است.

وی گفت: طرح گشت محلات بسیج به صورت شبانه روزی برگزار می شود و هدف اصلی آن نیز تلاش در راستای تامین امنیت بهتر برای مردم به ویژه در ساعات شب است.

سروان پاسدار فرخی زاده یکی دیگر از برنامه های طرح اعتلا بسیج را سازندگی و محرومیت زدایی عنوان کرد و افزود: این طرح نیز در گذشته وجود داشت ولی در برنامه های جدید با رویکرد تازه در دستور کار قرار گرفته است.

وی همچنین اظهار کرد که به دنبال طرح اعتلای بسیج هسته های جهادی در کلیه روستاهای بخش بندزرک تشکیل می شود و محرومیت زدایی، مردم یاری و پروژه های قرارگاه پیشرفت و آبادانی در اولویت کاری اقدامات بسیج شهید رجایی بندزرک خواهد بود.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها