فرمانده سپاه گیلانغرب در آیین افتتاح طرح هجرت۳؛
شناسه خبر :۴۵۵۴

فرمانده سپاه گیلانغرب در آیین افتتاح طرح هجرت۳؛ ۲۱۰نفر از دانش آموزان در فعالتهای تابستانی طرح هجرت ۳ گیلانغرب شرکت می کنند

فرمانده سپاه ناحیه گیلانغرب درمراسم افتتاحیه طرح هجرت۳ از فعالیت ۲۱۰ دانش اموزان در این طرح در شهرستان گیلانغرب خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی به نقل از خبرنگار مطلع الفجر ، در مراسمی  با حضور جمعی از مسئولان ادارات و شرکت دانش آموزان، دوره تابستانی طرح هجرت ۳ در گیلان غرب فعالت خود را شروع کرد .

فرمانده سپاه گیلان غرب  در آیین افتتاح طرح  تابستانی هجرت ۳ که در حسینیه  سپاه برگزار شد اظهار داشت:  در مجموع زیبا سازی و بهسازی مدارس، اجرای طرح های عمرانی و خدماتی در روستاها و نقاط محروم با هدف توسعه خدمات اجتماعی و امور عام المنفعه در مناطق دور افتاده و محروم، اعزام به نقاط عملیاتی و مناطق گردشگری و سیاحتی، شرکت در برنامه های ورزشی و غبارروبی از مزار  از اهم بازخورد و رسالتهای مد نظر در اجرای  این طرح است.

سرهنگ پاسدار معصومعلی محمدی  تصریح کرد: در  سال گذشته  ۲۰۰ نفر در قالب ۲۰۰۰نفر روز قالب کلاسهای طرح هجرت ۳ فعالیت های تابستانی خود را با اجرای تعمیر و بهسازی ۲۸ مدرسه نجام دادند .

این مقام مسئول در خصوص حجم اجرایی دانش اموزان در قالب طرح هجرت ۳ در سال جاری ابراز داشت: در سال جاری نیز ۲۱۰ نفر در قالب ۲ هزار  و ۱۰۰نفر روز  فعالیت تابستانی خود را بر محور  مشارکت در کارهای سازندگی و همچنین تعالی روحیه معنوی و امورات مرتبط با اردوهای جهادی  در دو عرصه کار اردوگاهی و  حوزه کار را اغاز خواهند کرد .

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها