رئیس سازمان بسیج سازندگی اصفهان؛
شناسه خبر :۴۴۳۹

۳۰ هزار اصفهانی تابستان امسال در اردوهای جهادی شرکت می‌کنند

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان با بیان اینکه اولویت نخست اردوهای جهادی امسال رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی حاشیه شهر است گفت: تابستان امسال حدود ۳۰ هزار نفر در اردوهای جهادی شرکت می‌کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی؛ سرهنگ احسان‌الله رضاپور با اشاره به اردوهای جهادی در تابستان امسال اظهار داشت: با پایشی که امسال انجام دادیم شرکت‌کنندگان در اردوهای جهادی را در سه سطح عادی، فعال و ویژه سطح بندی کردیم و در قالب ۴۰۰ گروه برنامه‌ریزی کردیم.

وی افزود: حدود ۳۰ هزار نفر در قالب اردوهای یک روزه، سه روزه و هفت روزه شرکت می‌کنند و از توانایی‌های آنها در زمینه‌های مختلف استفاده می‌کنیم.

رئیس بسیج سازندگی استان اصفهان با بیان اینکه اولویت اردوهای جهادی امسال مناطق محروم است، خاطرنشان کرد: در اردوهای جهادی امسال ترجیحأ مناطق محروم در اولویت هستند. مباحث آسیب‌های اجتماعی در مناطقه حاشیه‌نشین مد نظر ما است.

وی ادامه داد: اولویت کار ما این است که نیروهای اردوهای جهادی را در حاشیه شهر به خدمت بگیریم تا کمکی به مردم محروم حاشیه شهر کنیم.

رضاپور گفت: در مباحث عمرانی، فرهنگی، خدمات رسانی، بهداشتی و تحصیلات، اشتغال و اقتصاد مقاومتی هر جا نیاز باشد افراد را در قالب گروه‌های تخصصی اقشار مانند بسیج مهندسان عمران، بسیج مهندسان کشاورزی، طلاب، دانشجویان و دانش‌آموزان وارد این عرصه می‌کنیم تا خدمات مورد نیاز را ارائه داده و مفید واقع شوند.

وی با بیان اینکه تابستان سال گذشته نیز ۳۰ هزار نفر در اردواهای جهادی شرکت کردند اظهار داشت: معمولا ۴۰ درصد افراد شرکت کننده در اردوهای جهادی خواهران هستند و ۶۰ درصد را برادران تشکیل می‌دهند.

انتهای پیام/

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها