در گفت و گو با بسيج سازندگي
شناسه خبر :۴۳۴

مسئول گروه جهادي شهيد غفاري: در اردوهاي جهادي مشق مديريت جهادي مي كنيم

نسخه مناسب چاپ

مسئول گروه جهادي شهيد غفاري گفت: يكي از بركات اردوهاي جهادي خودسازي جواناني است كه براي ارائه خدمت در مناطق محروم حضور پيدا مي كنند.

رعنا قربان زاده، مسئول گروه جهادي شهيد غفاري آذرشهر، در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني بسيج سازندگي، ابراز داشت: گروه جهادي شهيد غفاري با حضور در مناطق محروم شهرستان آذرشهر نسبت به آموزش قرآن، احكام و اخلاق اقدام مي كند، افرادي در اين مناطق هستند كه علاقه و استعداد زيادي براي يادگيري مفاهيم قرآني دارند اما هزينه و امكانات حضور در شهر را ندارند.

وي خاطرنشان كرد: يكي از بركات اردوهاي جهادي خودسازي جوانان است، همچنين شناخت كامل از مسائل موجب مي شود راهكار مناسب تري براي حل مشكلات مناطق محروم ارائه داد.

قربان زاده تاكيد كرد: امروز كشور ما نيازمند مديريتي صحيح در دستگاه هاي مختلف است و ما بايد بتوانيم در عرصه عمل كار كنيم نه اينكه رفتارمان به حرف و شعار محدود شود.

مسئول گروه جهادي شهيد غفاري افزود: كشور نيازمند برنامه ريزي مناسب و اجراي دقيق آن است تا بتواند گره مشكلات اقتصادي را باز كند، اردوهاي جهادي در دوره هاي هر چند كوتاه مدت و محدود مي تواند نمونه اي كوچك از خواسته هاي مقام معظم رهبري از مردم و مسئولين را تحقق ببخشد.

مسئول گروه جهادي شهيد غفاري اظهار داشت: دانشجويان به عنوان آينده‌ سازان مملكت و افرادي كه در چرخه مديريتي آينده كشور حضور دارند در اين اردوها مشق مديريت جهادي مي ‌كنند.

قربان زاده ابراز داشت: اردوي جهادي در واقع يك كار دلي است و در دانشگاه از آن استقبال مي شود، جوانان منطقه اي كه در آن حضور داريم مايل اند در اينگونه برنامه ها شركت كنند و امروز دست در دست هم، در كنار هم و با هم بايد مشكلات كشور را با برنامه ريزي و اجراي درست رفع كنيم.

وي افزود: اردوهاي جهادي مي تواند اقتصاد مقاومتي را در داخل كشور و مناطق محروم عينيت ببخشد.

مسئول گروه جهادي شهيد غفاري عنوان كرد: حضور و شركت جوانان در اردوهاي جهادي نشان از عمق روحيه ايثار و فداكاري آنان است، دانشجويان به عنوان آينده‌ سازان مملكت و افرادي كه در چرخه مديريتي آينده كشور حضور دارند در اين اردوها مشق مديريت جهادي مي ‌كنند.

قربان زاده ابراز داشت: با اكيپ پرستاري و به اتقاق ۱۰ نفر از دانشجويان، خدمات بهداشتي و درماني را به صورت مستمر به مناطق محروم شهرستان مراغه ارائه مي كنيم.

وي با اشاره به تاثير برگزاري اردوهاي جهادي در بين دانشجويان ابراز داشت: حضور دانشجويان در اردوهاي جهادي، تجربيات آنان را افزايش داده و موجب خودكفايي جوانان مي شود.

مسئول گروه جهادي شهيد غفاري تاكيد كرد: حضور جهادگران در مناطق محروم، موجب دلگرمي مردم مي شود.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها