شناسه خبر :۴۳۳

مسئول گروه جهادي شهيد احمدي روشن: حضور در جبهه محرومت زدايي راهكار مقابله با جنگ نرم است

نسخه مناسب چاپ

مسئول گروه جهادي شهيد احمدي روشن گفت: در جنگ نرم جوانان بايد در جبهه‌ هاي فرهنگي و محروميت ‌زدايي در برنامه ‌هاي درازمدت تلاش بيشتري داشته باشند.

جليل احمدي، مسئول گروه جهادي شهيد احمدي روشن، در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به اينكه از سال ۱۳۹۰ در اردوهاي جهادي شركت مي كند، عنوان كرد: در اين مدت با حضور در مناطق محروم شهرستان مراغه نسبت به احداث خانه محروم، بازسازي مسجد و احداث گلخانه اقدام كرديم.

وي افزود: با برگزاري اردوهاي جهادي در مناطق محروم، مردم احساس مي كنند نظام به فكر آن هاست و نسبت به آينده اميدوارتر مي شوند.

احمدي خاطرنشان كرد: جوانان بسيجي با برنامه ‌ريزي، آسيب ‌هاي فرهنگي ناشي از جنگ نرم را در خانواده‌هاي مناطق محروم برطرف مي ‌كنند و اين ‌جز با روحيه جهادي محقق نمي ‌شود.

وي عنوان كرد: اردوهاي جهادي به ‌تنهايي نمي ‌تواند مشكلات يك منطقه را ريشه ‌كن كند بلكه دستگاه‌هاي دولتي نيز نقش خود را در امر محروميت‌ زدايي نبايد فراموش كنند.

مسئول گروه جهادي شهيد احمدي روشن تصريح كرد: اردوهاي جهادي يك برنامه خودسازي براي جهاد با نفس است و اگر كار با خلوص نيت و در جهت رضاي خدا باشد، با كمترين ابزار و امكانات، مي‌ توان كارهاي بزرگي انجام داد.

اين فعال جهادي با بيان اينكه با حضور در روستاهاي محروم شهرستان آذرشهر نسبت به آموزش قرآن اقدام مي كنيم، ابراز داشت: كم بودن فرصت حضور در اردوهاي جهادي، بسياري از برنامه هاي آموزشي را ناتمام مي گذارد كه بهتر است زمان آن افزايش پيدا كند تا آموزش ها به صورت تمام و كمال ارائه شود.

احمدي همچنين تاكيد كرد: دانشجويان داوطلبي كه در اردوهاي جهادي شركت كرده‌اند مي ‌توانند با شناسايي ظرفيت‌ هاي منطقه ‌اي براي ايجاد اشتغال بومي به پشتيباني دانشي كه فراگرفته ‌اند در ايجاد اقتصادي مقاوم و كارآفرين نقش مهي ايفا كنند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها