از سوی جانشین فرمانده سپاه استان اصفهان مطرح شد؛
شناسه خبر :۴۰۸۵

اعزام ۳۰ هزار جهادگر به مناطق محروم/ آماده مبارزه با اسرائیل هستیم

جانشین فرمانده سپاه استان اصفهان گفت: امسال ۳۰ هزار نفر نیروی جهادگر به ۴۰۰ نقطه مختلف در کشور اعزام می شوند که در زمینه های مختلف مانند عرصه های عمرانی و ساخت و ساز فعالیت خواهند کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی؛ سردار مجتبی فدا ظهر امروز در دوره اعتلای گروه های جهادی سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان که با حضور ۵۰۰ نفر از سرگروه های اردوهای جهادی از سراسر استان در اردوگاه درچه برگزار شده بود، بیان کرد: بسیج سازندگی در بسیاری از زمینه های خدمت رسانی، محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی به طور جدی وارد کار شده و این زحمات نتایج خوبی را هم در سطح جامعه به همراه داشته است.

وی ادامه داد: خدمت رسانی را فقط نباید از بُعد محرومیت زدایی نگاه کرد؛ چرا که این خدمت رسانی ها در دل خود برکات بسیار زیادی را هم برای انقلاب و هم مردم آن منطقه فراهم خواهد کرد.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان همچنین افزود: برنامه ریزی های بیشتری لازم است تا میزان فعالیت گروه های جهادی زیادتر شده و در این بین نیروهای جهادگر بیشتری از میان جوانان تربیت شوند.

وی ضمن اشاره به این که اردوهای جهادی باید محلی برای پرورش نیروهای مؤمن و انقلابی باشد تصریح کرد: اردوهای جهادی نمونه بارز خودسازی است و تمامی اعضای گروه های جهادی در سراسر کشور به این موضوع باور دارند و خودشان این مسئله را بیان می کنند.

فدا خاطر نشان کرد: امسال ۳۰ هزار نفر نیروی جهادگر به ۴۰۰ نقطه مختلف در کشور اعزام می شوند که در زمینه های مختلف مانند عرصه های عمرانی و ساخت و ساز فعالیت خواهند کرد.

این مقام مسئول ضمن اشاره به نیاز جامعه و کشور به این گونه فعالیت های جهادی بیان کرد: اعضای گروه های جهادی همیشه در کنار مردم آن منطقه بودند و ما همیشه شاهد دوستی و اخوت و صمیمیت جهادگران با اهالی مناطق محروم بودیم.

جانشین فرمانده سپاه استان اصفهان با اشاره به این که زمینه بروز روحیه شهادت طلبی در دل همین اردوهای جهادی می تواند شکل بگیرد گفت: مصداق های واقعی از خود گذشتی را می توان در این اردوها در میان همین جهادگران جوان دید و شهدایی مانند شهید محسن حججی، شهید سجاد شاهسنایی، شهید سیدیحیی براتی و شهید جواد محمدی که این افراد از شهدای مدافع حرم استان بودند، این روحیه را در همین اردوهای جهادی و فعالیت های محرومیت زدایی پیدا کردند.

وی ادامه داد: باعث افتخار بسیج سازندگی استان و همچنین سپاه استان است که افرادی در اردوهای جهادی این استان شرکت کردند که دست از رشد و تعالی برنداشته و به درجه عالی و رفیع شهادت نائل شدند.

سردار فدا در بخش دیگری از سخنان خود ضمن محکوم کردن فعالیت های اخیر رژیم صهیونیستی در خاک کشور سوریه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران آماده مبارزه رو در رو با اسرائیل جنایت کار است و به فضل الهی این روز دیر نخواهد بود.

این مقام نظامی استان در پایان افزود: یکی از علل مهم پیشرفت کشور ما در زمینه موشکی و دفاعی، توجه به ظرفیت های عظیم کشور و باور داشتن جوانان است که این کار باید در تمامی عرصه های کشور پیاده سازی شود.

در پایان این همایش از خانواده شهدای جهادگر و مدافع حرم شهید محسن حججی، شهید سیدیحیی براتی، شهید جواد محمدی، شهید احمد قاسمی و شهید سیدمحمدعلی شاه زیدی تقدیر شد.

انتهای پیام/صاحب نیوز

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها