شناسه خبر :۳۸۱

سالار عقيلي: به جوانان جهادگر كشور خدا قوت مي گويم / اردوي جهادي بايد باعث رونق كسب و كار در روستاها شود

سالار عقيلي گفت: اردوهاي جهادي در كنار محروميت زدايي از روستاها بايد موجب رونق اشتغال و كسب و كار شود. بايد نشست و فكر كرد كه چگونه مي توان با حضور جوانان جهادگر در روستاها به اقتصاد ساكنان روستا كمك كرد.
نسخه مناسب چاپ

سالار عقيلي، خواننده محبوب كشورمان با اشاره به اهميت حركتهاي جهادي در محروميت زدايي از مناطق محروم، تخصصي شدن فعاليت هاي جهادي را ضروري برشمرد و عنوان كرد: حركت جهادگران بسيجي انسان دوستانه، اخلاقي و ارزشي است و بنده به همه جهادگران خداقوت عرض مي كنم و براي همه آنها از خداوند منان سلامتي و موفقيت را آرزومندم. به جهادگران جوان توصيه مي كنم كه از تجربه خدمتگزاران قديمي استفاده كنند تا كيفيت خداماتشان به مناطق محروم و مستضعف نشين بهبود يابد.

خواننده موفق كشورمان با بيان اينكه اردوهاي جهادي نقش بسيار مهمي در فرهنگ كشور دارد و براي خدمت رساني بهتر به مناطق محروم بايد نيازهاي ضروري آن منطقه شناسايي شوند، اظهاركرد: جهادگران بايد در ابتدا نيازها و ضرورتها را در روستاها شناسايي كنند و ماموريتشان را بر اساس برنامه ريزي دقيق انجام دهند. مديريت حركتهاي جهادي و هدايت اين فعاليتهاي خودجوش بسيار مهم است و مبتني بر دانش باشد.

وي گفت: اردوهاي جهادي در كنار محروميت زدايي از روستاها بايد موجب رونق اشتغال و كسب و كار شود. بايد نشست و فكر كرد كه چگونه مي توان با حضور جوانان جهادگر در روستاها به اقتصاد ساكنان روستا كمك كرد

سالار عقيلي با دعوت همگان براي كمك به جهادگران خاطرنشان كرد: بايد با تلاش بيشتر و اتحاد به جهادگران كمك كنيم و اين كمك مي تواند مادي يا هم معنوي باشد. بايد امكانات مورد نياز جهادگران را فراهم كنيم و آنها را تنها نگذاريم.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها