شناسه خبر :۳۷۷۲

خدمات پزشکی رایگان در قالب اردوهای جهادی به مناطق محروم "کوار" ارائه می‌شود

رئیس بسیج سازندگی شهرستان کوار از برگزاری اردوی جهادی پزشکی به مدت ۳ روز در یکی از نقاظ محروم این شهرستان خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ عبدالمجید پرهیزگار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به خدمات بسیج سازندگی در راستای محرومیت‌زدایی اظهار داشت: خدمات پزشکی که در قالب اردوهای جهادی برگزار می‌شود یکی از این خدمات است که به مناسبت هفته سلامت اردوی جهادی ۳ روزه در یکی از مناطق محروم شهرستان کوار برپا شده و ادامه دارد. 

 

وی با بیان اینکه در این اردوی جهادی خدمات مختلف پزشکی به مردم منطقه گلزار ارائه می‌شود، گفت: یک تیم ۱۵ نفره متشکل از پزشک عمومی، دندانپزشک، داروساز، کارشناس مامایی، کارشناس تغذیه، کارشناس بیماری‌های واگیر و غیرواگیر و کارشناس مراقبت‌های مادران برای ارائه خدمات اعزام شدند. 

 

رئیس بسیج سازندگی شهرستان کوار با بیان اینکه این اردوی پزشکی با همکاری شبکه بهداشت شهرستان انجام می‌شود، افزود: با توجه به شعار هفته سلامت « سلامتی برای همه» و با توجه به رسالت بسیج سازندگی این اردو ترتیب داده شده است. 

 

پرهیزگار با بیان اینکه جمعیت هدف این اردوی پزشکی ۵ هزار نفر است، بیان کرد: این اردو از سوم اردیبهشت ماه شروع شده و تا ۵ اردیبهشت ماه ادامه دارد. 

 

وی با بیان اینکه پروژه‌های محرومیت‌زدایی در طول سال در شهرستان اجرا می‌شود، عنوان کرد: در مقاطع و به مناسبت‌های مختلف در طول سال برنامه‌های پزشکی رایگان برای مناطق محروم در نظر گرفته می‌شود. 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها