رييس بسيج سازندگي كشور عنوان كرد:
شناسه خبر :۳۵۵

تمام توان دشمن در جنگ اقتصادي متمركز شده است

رئيس سازمان بسيج سازندگي كشور گفت: جنگ امروز كشور جنگ تمام عيار اقتصادي است و دشمنان قصد دارند از اين راه نظام را ناكارآمد جلوه دهند، و پيروزي در اين جنگ به منزله حفظ دستاوردهاي دفاع مقدس است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بسيج سازندگي، سردار نعمان غلامي در سخنراني قبل از خطبه هاي نماز جمعه اين هفته شهر اسدآباد با اعلام مطلب فوق افزود: در مقطع كنوني دشمن در جنگ اقتصادي تمام توانش را براي ايجاد موانع و فاصله انداختن بين ملت و ولايت فقيه به كار گرفته تا نگذارد مشكلات اقتصادي مردم و جوانان برطرف شود.

وي تصريح كرد: امروز هم مردم مانند روزهاي جنگ بايد به صحنه جهاد اقتصادي وارد شده و براي تحقق خواسته رهبر معظم انقلاب جانفشاني كنند.

سردار غلامي افزود: امروز به فضل الهي نيروي انساني كارآمد و با استعداد و همچنين ظرفيت و منابع آب و خاك خدادادي بي نظير و امكانت و تجهيزات پيشرفته براي پيروزي در اين جنگ در اختيار داريم.

وي خاطرنشان كرد: اگر شور، انگيزه و يكدلي دوران دفاع مقدس را بتوانيم در بين آحاد مردم به راه بيندازيم شاهد رفع مشكلات اقتصادي ملت خواهيم بود.

سردار غلامي گفت: در سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل مردم بايد نقش خود را در توسعه فرهنگ كارايفا نموده و منابع و امكانات محدود خود را به سمت توليد سوق دهند و نيز براي راه اندازي صندوق هاي كوچك قرض الحسنه كه در فرهنگ ديني ما تأكيد شده و داراي اجر و مزد هست، اقدام كنند.

وي از سرمايه داران، تجربه و دانش آموختگان خواست براي ايجاد اشتغال جوانان توانمندي و دارايي خود را در طبق اخلاص گذاشته و براي رونق اقتصادي كشور تلاش كنند.

رئيس سازمان بسيج سازندگي كشور تأكيد كرد: در جنگ اقتصادي امروز ايجاد اشتغال و اميدواري به زندگي براي جوانان همان پاسداري از خون شهدا است و در اين مسير بايد با بصيرت و هوشياري به دستورالعمل و راهبردهاي مقام معظم رهبري عمل كنيم.

سردار غلامي با گراميداشت هفته دفاع مقدس، اين هفته را زمان مناسبي براي مرور رشادتهاي رزمندگان و فرزندان غيور ايران اسلامي دانست و افزود: همان ايثار و جانفشاني ها عظمت و جايگاه رفيع ايران در دنيا را به ارمغان آورد، به طوري كه ايران امروز كانون امنيت، صلح و آرامش در جهان است.

وي تصريح كرد: دشمنان انقلاب اسلامي درصدد ناآرام جلوه دادن اين كانون امنيت و ثبات هستند، اما دژ نفوذ ناپذير رابطه ملت با ولي فقيه مانع بزرگي براي آنهاست.

سردار غلامي با بيان اينكه دشمنان وجود انقلاب اسلامي را خطري بزرگ براي خود مي دانند، بيان كرد: نسل، جنس و اهداف ما با آنها تفاوت دارد زيرا ايران اسلامي به دنبال عدل و عزت انسانها است و آنها به دنبال تسلط بر بشريت هستند.

وي خاطرنشان كرد: مساجد، علما، روحانيت و ارزشهاي ديني موجب عزت و قدرت ملت ايران شده است و دشمنان با رواج موضوعات ضد ارزشي بفكر خلع سلاح مردم و نابودي عزت و كرامت ملت ايران هستند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها