شناسه خبر :۳۱۱۱

توزیع ۸۰۰۰ نهال به یاد ۸ هزار شهید دفاع مقدس در همدان

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری همدان ازتوزیع ۸۰۰۰نهال به یاد ۸هزار شهید دفاع مقدس خبر داد و گفت: هدف از برگزاری اجرای این طرح بالا بردن سرانه فضای سبز است.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی،  وحید علی ضمیر در گفت و گو با صبح الوند، با اشاره به اجرای پنج برنامه شاخص در راستای هفته درختکاری گفت: در این مدت ۸هزار نهال به یاد ۸هزار شهید دفاع مقدس استان همدان نیز به صورت رایگان توزیع خواهد شد.

 

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری همدان در ادامه با اشاره به اجرای برنامه کاشت نهال در روز دوشنبه توسط کودکان در محل پارک مردم گفت: در روز سه شنبه ۱۵اسفند ماه نیز برنامه کاشت نهال توسط امام جمعه، استاندار و سخنرانی را در برنامه ها خواهیم داشت.

 

وی از کاشت نهال در ۱۶اسفند ماه توسط شهردار خبر دادو گفت: در این راستا نیز در روز  چهارشنبه که متقارن با روز زن خواهد بود برنامه کاشت درخت توسط بانوی فعال استان در محل پارک کودک را خواهیم داشت.

 

علی ضمیر همچنین در پایان از کاشت درخت توسط سالمندان در خانه سالمندان در روز پنج شنبه خبر داد و گفت هدف از اجرای این برنامه ها بالابردن سرانه فضای سبز شهری است.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها