شناسه خبر :۲۹۲۱

پیام تبریک رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین به مناسبت روز مهندس

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین در پیامی فرا رسیدن روز مهندس را تبریک گفت.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج سازندگی استان قزوین همزمان با فرا رسیدن ۵ اسفند زاد روز خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، حمیدرضا اله بداشتی، رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین در پیامی این روز را تبریک گفت

در این پیام آمده است:

مهندس در اندیشه و تاریخ ارزنده ایران اسلامی یادآور و تداعی كننده ابتكار، نوآوری و خلاقیت است كه زمینه ساز رشد و پیشرفت كشور خواهد بود.

نگاه علمی و تخصصی به موضوعات و مسائل روزمره زندگی همواره در تمام اعصار و زمان اهمیت ویژه ای داشته و در این زمینه ایرانیان در زمره پیشگامان محسوب شده و اندیشه های ناب و نگاه مدقانه دانشمندان تاریخ پر افتخار ایران اسلامی، نظیر خواجه نصیر الدین طوسی مؤید این ادعا بوده و در عصر حاضر نیز الهام بخش طرح های نو در جهان به شمار می رود. در سال هایی كه به نام اقتصاد مقاومتی مزین گشته، مهندس ایرانی می تواند زمینه ساز كاهش وابستگی اقتصاد به دیگر كشورها و متعاقب آن تحقق بخش اقتصاد مقاومتی بر اساس سیاست های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) باشد.

اینجانب فرصت را مغتنم شمرده، روز پنجم اسفند ماه زاد روز خواجه نصیرالدین طوسی دانشمند بزرگ ایرانی كه روز ملی مهندس نامگذاری شده را به این قشر ارزشمند ایران اسلامی، خاصه مهندسان بسیجی و جهادگر استان قزوین تبریك عرض می نمایم.

امید است؛ در ظل توجهات حضرت ولی عصر( عج ) و با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) و استفاده از دانش و تكنولوژی روز و رعایت اخلاق اسلامی و الزامات و ضوابط حرفه ای در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیروز و كوشا باشید

 

 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها