فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر:
شناسه خبر :۲۵۹۸

عملیات اجرای ۵۴ پروژه محرومیت‌زدایی در استان بوشهر آغاز شد

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: با اعتبار ۱۲۰ میلیاد ریال، عملیات اجرای ۵۴ پروژه محرومیت‌زدایی در سه روستای استان بوشهر آغاز شد.
نسخه مناسب چاپ

علی رزمجو ظهر امروز در آیین آغاز اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در روستای خورشهاب شهرستان تنگستان اظهار داشت: یکی از مهمترین اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، توجه به مناطق محروم کشور بوده است که با نگاهی به دست‌آوردهای نظام در این بخش، شاهد موفقیت‌های بی‌نظیری در ارائه خدمات نظام به این مناطق هستیم.

وی افزود: البته طی این سال‌ها، شاهد حجم بالای دسیسه‌ها توسط دشمنان نظام بر علیه مملکت بودیم که هیچ تاثیری بر روحیه خدمت‌گذاری به محرومان ندارد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: یکی از مجموعه‌هایی که به شدت در حال تلاش برای رفع محرومیت در مناطق کمتر توسعه‌یافته و محروم کشور است، قرارگاه‌های محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی است.

رزمجو یادآور شد: نگاه سپاه پاسداران در قرارگاه محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی، کمک به دولت در زدودن غبار از چهره محروم مناطق روستایی و کم‌برخوردار استان بوشهر است.

وی بیان کرد: در این راستا ۵۴ پروژه محرومیت‌زدایی با مشارکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در راستان بوشهر آغاز شده است که بیشترین تمرکز در نقاط محروم در روستاهای بوالخیر شهرستان تنگستان، کبگان شهرستان دشتی و دهرود شهرستان دشتستان است که امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی آن در این مناطق هستیم.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر عنوان کرد: این پروژه‌ها در بخش‌های مختلف  از جمله آب‌رسانی روستایی و کشاورزی،دیوار ساحلی و حفاظتی، خانه عالم، مرمت و لایروبی قنات، احداث بندآبگیر برای جلوگیری از سیلاب، تجهیز و ساخت مدارس در کنار مجهزکردن مدارس به کولرگازی و آب سردکن در مدارس است.

وی افزود: هزینه اجرایی این پروژه‌ها، ۱۲۰ میلیارد ریال است که نیمی از این اعتبار توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه و مابقی از سوی دستگاه‌های اجرایی انجام می‌شود.

انتهای پیام/

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها