سربشکر جعفری در حاشیه بازدید از مرکز شیلات بافق:
شناسه خبر :۲۵۰۹

سپاه پاسداران در خودکفا شدن پهنه موادغذایی سرمایه گذاری کرده است

سرلشکر جعفری فرمانده سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران در راستای اقتصاد مقاومتی برای خودکفا شدن کشور بویژه در پهنه موادغذایی سرمایه گذاری کرده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی به نقل از یزد رسا، سرلشکر جعفری فرمانده سپاه پاسداران در بازدید از مرکز تحقیقات شیلات بافق اظهار کرد: سپاه پاسداران در راستای اقتصاد مقاومتی برای خودکفا شدن کشور بویژه در پهنه موادغذایی سرمایه گذاری کرده است.

 

سرلشکر جعفری افزود: تمام اقداماتی که انجام می شود مربوط به بنیاد تعاون سپاه است و سعی شده سرمایه گذارها را به سمت اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی سوق دهیم.

 

وی ابراز کرد:مشارکت اولیه با یکی از شرکت های سپاه و مجموعه تحقیقاتی وزارت جهاد کشاورزی به عنوان نمونه سازی و  به منظور زمینه سازی و بسترسازی در راستای خودکفایی کشور انجام شده است.

 

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این نهاد قصد سرمایه گذاری در توسعه آن را ندارد اما با همکاری بخش خصوصی در زمینه آبزی پروری اقدام کرده است تصریح کرد:سرمایه گذاران داخلی با ورود به بخش آبزی پروری مانع از واردات برخی از گونه های آبزیان شوند تا مصرف سرانه مورد نیاز کشور تامین شود.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها