با حضور سردار ترابی:
شناسه خبر :۱۸۱۹

افتتاح۳طرح عمرانی در شهرستان بشاگرد

با حضور سردار ترابی۳طرح عمرانی در شهرستان بشاگرد افتتاح شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از خبرگزاری بسیج ، در پی سفر سردار ترابی در شهرستان بشاگرد  ۳ طرح عمرانی با اعتبار یک میلیارد وهفتصدوپنجاه میلیون ریال با حضور فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 این طرح ها شامل مسجد شهرک امام خمینی(ره) سردشت و دو باب خانه عالم در روستاهای شه بابک ودرالوی می باشند که همگی به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه بشاگرد به اتمام رسیده اند.

 سرهنگ محمود سلیمانی فرمانده ناحیه سپاه بشاگرد در حاشیه افتتاح این طرح ها در گفت و گو با خبرنگاراظهار کرد: برای ساخت مسجدشهرک امام خمینی سردشت و دو باب خانه عالم در روستاهای شه بابک ودرالوی اعتبار یک میلیارد وهفتصدوپنجاه میلیون ریال به بهره برداری رسید. 

وی افزود: مسجد شهرک امام خمینی با زیر بنای ۱۸۰متر مربع با کل هزینه هفتصد وپنجاه میلیون ریال بوده که توسط سپاه و با مشارکت مردم منطقه صورت گرفته است.

 فرمانده ناحیه سپاه بشاگرد بیان نمود:۲باب خانه عالم در بخش مرکزی شهرستان بشاگرد که یکی در روستای شه بابک با زیر بنای ۹۰مترمربع با کل هزینه ۵۰۰میلیون ریال ودیگری در روستای درالوی با زیر بنای ۸۰متر مربع باکل هزینه۵۰۰میلیون ریال هزینه در بر داشته که  توسط سپاه و مشارکت مردمی تأمین اعتبار و افتتاح گردید.

سلیمانی افزود: اردوهای جهادی از ابتکارات بسیار خوب و اثرگذار بسیج در حوزه خدمت‌رسانی خالصانه و بی‌منت به محرومان و مستضعفان و همچنین آباد کردن مناطق محروم درکشور است که به لطف خداوند منان در بشاگرد  نیز با همکاری و مشارکت مردم  پا گرفته و هر روز با قوت و قدرت بیشتری به راه خود ادامه می‌دهد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها