هنری خبر داد:
شناسه خبر :۱۷۷۳

تفاهم نامه همکاری بسیج سازندگی خراسان جنوبی با ۱۲ دستگاه اجرایی

سرپرست سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بسیج سازندگی در سه حوزه اصلی محرومیت زدایی، اشتغال و توانمندسازی و اردوهای جهادی فعالیت دارد، گفت: این سازمان با ۱۲ دستگاه اجرایی تفاهم نامه همکاری دارد.
نسخه مناسب چاپ
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی به نقل از خبرگزاری شبستان از بیرجند،؛ مهدی هنری امروز (۱۸ دی) در دیدار کارکنان این سازمان با نماینده ولی فقیه اظهارداشت: سازمان بسیج سازندگی به فرمان رهبر معظم انقلاب تشکیل شد.

 

وی با بیان اینکه بسیج سازندگی در سه حوزه اصلی محرومیت زدایی، اشتغال و توانمندسازی و اردوهای جهادی فعالیت دارد، گفت: این سازمان بنا بر اقتضائات، ماموریت های دیگری نیز انجام می دهد.

 

هنری با بیان اینکه بسیج سازندگی تفاهم نامه ایی در بحث محرومیت زدایی با استانداری منعقد کرده است، افزود: این سازمان با ۱۲ دستگاه نیز تفاهم نامه امضاء کرده است.

 

وی با بیان اینکه تفاهم نامه ایی با آستان قدس رضوی در جهت محرومیت زدایی به امضا رسیده است، عنوان کرد: آستان قدس رضوی در سه دهستان در شهرستانهای استان فعالیت می کند.

 

هنری با بیان اینکه سازمان بسیج سازندگی به کمک قرارگاه پیشرفت و آبادانی آمده است، گفت: طرح کرامت تحت مسئولیت قرارگاه جواد ائمه(علیه السلام) در سراسر استان در محلات آسیب پذیر و حاشیه شهرها استان فعالیت می کند.

 

وی ادامه داد: این قرارگاه علاوه بر پیگیری آسیب های اجتماعی در زمینه عمرانی نیز با کمک دولت فعالیت می کند.

 

سرپرست سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی عنوان کرد: تفاهم نامه ایی برای ایجاد پرورش و کشتار شترمرغ در شهرستان سربیشه انجام شده است که با گرفتن مجوزهای رسمی طی دو ماه آینده شروع به کار خواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه در عرصه اشتغالزایی صندوق های روستایی ایجاد خواهد شد که تسهیل گران آنها در حال آموزش هستند، افزود: اردوهای جهادی نیز از محوری ترین فعالیت بسیج سازندگی است و خراسان جنوبی بنا بر محرومیت های فراوان آن جهادگران اردوهای جهادی در طی سال فعالیت می کنند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها