سردار یوسف مولایی گفت:
شناسه خبر :۱۴۹

« بسیج سازندگی » بستر ظهور استعداد جوانان با باورهای ایمانی و انقلابی است

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز پیش از خطبه های نماز جمعه در کرج در ۱۵اردیبهشت گفت: « بسیج سازندگی» بستر ظهور استعداد جوانان با باورهای ایمانی و انقلابی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، سردار یوسف مولایی، فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز پیش از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه دیروز (۱۵اردیبهشت) در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) در کرج گفت: عرصه کار و تلاش به واسطه اهتمام و همت جوانان کشور رشد و رونق پیدا می کند.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز افزود: امروز در عرصه بسیج سازندگی همچون گذشته شاهد نقش نمایی و فداکاری های جوانان هستیم که با ورود به تمامی بحث های سازندگی، توانمند عمل کردند.

وی خاطرنشان شد: جوانان این مرز و بوم در هر حیطه ای که وارد شدند، فاتح بودند و این به واسطه آن باورهای انقلابی و ایمانی است.

این مسئول توضیح داد: ظرفیت منحصر به فرد جوانان باید بیش از پیش دیده شود و این در حالی است که کم لطفی هایی در این زمینه وجود دارد و در بسیاری از مواقع این ظرفیت ها دیده نمی شود.

فرهنگ کار و تلاش به واسطه حضور پرشور جوانان نهادینه می شود

سردار مولایی، فرهنگ کار و تلاش را با اهمیت تلقی کرد و گفت: فرهنگ همت و تلاش به واسطه نیروهای جوان تحصیلکرده و جهادگر بسیج سازندگی نهادینه می شود.

وی در بخش دیگر سخنان خود عنوان کرد: عرصه دفاع مقدس یکی از عرصه های ظهور همه جانبه جوانان در بسیج سازندگی بود.

سردار مولایی خاطرنشان شد: دفاع مقدس عرصه درس های بسیاری بود که جوانان امروز نیز می توانند با الهام از آن باورها در عرصه کنونی نقش سازنده ای ایفاء نمایند.

تمامی ظرفیت های اشتغال کشور شناسایی نشده است

به گفته فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) در استان البرز، ظرفیت های اشتغال بدون استفاده بسیاری در سطح کشور وجود دارد و شناساسی موقعیت ها و بسترسازی آن یکی از زمینه های اشتغال زایی است.

این مسئول به کشت زعفران با همت جوانان بسیج سازندگی در شهرستان اشتهارد اشاره کرد و گفت: پیش از این تصور می گردید که تنها در خراسان امکان کشت زعفران است، ولی به اتکاء نیروها و ظرفیت ها در شهرستان اشتهارد استان البرز شاهد کشت زعفران هستیم و این یکی از توانمندی های جوانان در بسیج سازندگی است.

 

سردار مولایی به شعار سال مبتنی بر «اقتصاد مقاومتی؛ تولید – اشتغال» اشاره کرد و گفت: شعار سال چراغ روشن راه پیش روی مسئولان است که با باور به آن در زمینه اشتغال گام های موثری بردارند.

این مسئول ادامه داد: بسیج سازندگی استان البرز از سال ۹۳ تا ۹۵ با همت سپاه استان در مسیر ایجاد و ساختارسازی کارگاه های کوچک با هدف اشتغالزایی گام هایی را برداشته است که طی آن ۶۱ میلیارد تومان تسهیلات ایجاد شد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها