شناسه خبر :۱۳۵۴

برگزاری اردوی جهادی خبرنگاران در روستاهای محروم میناب+تصاویر

اصحاب رسانه شهرستان میناب در یک اردوی جهادی یکروزه به کمک یک خانواده نیازمند شتافتند. ...
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی به نقل از میناب جنوب،احمد درویشی مسئول اردوی جهادی اصحاب رسانه شهرستان میناب گفت: اردوی جهادی پیرو تهیه یک خبر توسط یکی از خبرنگاران مینابی از مشکلات و محرومیت های یک خانواده نیازمند در روستای راشک انجام شد.

وی افزود: در راستای خدمت رسانی تیم جهادی اصحاب رسانه شهرستان میناب به خانواده های نیازمند در مناطق محروم استان هرمزگان در کنار پوشش رسانه ای، شناسایی خیرین، مطالبه گری از مسئولان برای انجام کار یدی و فیزیکی تعدادی بنا، کارگر، لوله کش، برقکار، راننده، کاشی کار و آشپز در این تیم رسانه ای پیش بینی شده است.

مسئول اردوی جهادی اصحاب رسانه شهرستان میناب ابرار داشت:این اردوی جهادی رسانه ای در مناطق محروم با هدف خدمت رسانی به همنوعان انجام شد.

به گفته درویشی منتظر بودجه بیشتر و امکانات بیشتری هستیم تا خدمات بیشتری به مردم این منطقه ارائه دهیم.

درویشی تصریح کرد: اولویت حضور تیم رسانه ای در مناطق محروم خدمت رسانی است و اولویت خدماتی که به مناطق محروم ارائه می شود مسائل فرهنگی و اجتماعی می باشد.

مسئول اردوی جهادی اصحاب رسانه میناب اردو ی جهادی خبرنگاران مینابی با هدف کمک به اهالی روستای راشک در زمینه ساخت سرویس بهداشتی، چاه فاضلاب، لوله کشی، برق کشی یک منزل مسکونی فقیر نشین انجام می شود.

روستای راشک با جمعیت ۱۵۰ نفری در ۵۵ کیلومتری شهرستان میناب قرار دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها