در یک اردوی جهادی تیم پزشکی؛
شناسه خبر :۱۳۵۲

ویزیت رایگان ۸۵ نفر از اهالی تیغ سیاه میناب انجام شد+تصاویر

در یک اردوی جهادی تیم پزشکی به روستای تیغ سیاه از توابع بخش توکهور و هشتبنید میناب، اهالی این روستا از خدمات دندانپزشکی و ویزیت رایگان بهره مند شدند. ...
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی به نقل از میناب جنوب، فریبا رستاخیز مسئول اردوی جهادی حوزه حضرت صدیقه کبری(س) هشتبندی شهرستان میناب گفت: یک تیم پزشکی در یک اردوی جهادی یک روزه ، خدمات رایگان به اهالی روستای تیغ سیاه ارائه نمودند.

وی افزود: ارائه خدمات دندانپزشکی، داردو و ویزیت رایگان بخش های از این اردوی جهادی بود که ۳۰ نفر از اهالی روستای تیغ سیاه از خدمات رایگان دندانپزشکی و ۵۵ نفر در بخش پزشک عمومی ویزیت و درمان رایگان بهره مند شدند.

رستاخیز هدف از این اردوی جهادی کمک به همنوع و رفع مشکلات بهداشتی و درمانی در مناطق محروم بخش توکهور و هشتبندی عنوان کرد و اظهار داشت: از ابتدای امسال تا کنون بیش از ۳ دوره ویزیت رایگان و ۵ اردوی جهادی در قالب شناسایی و رفع موانع و مشکلات فقر فرهنگی مردم روستاهای مناطق محروم در بخش توکهور و هشتبندی انجام شده است.

لازم به ذکر اشت، ویزیت رایگان تیم پزشکی در روستای تیغ سیاه با همکاری حوزه های مقاومت بسیج خواهران و حوزه مقاومت امام رضا(ع)و گردان امام حسین(ع)هشتبندی برگزار شد.

روستای تیغ سیاه از توابع بخش توکهور و هشتبندی با جمعیت ۹۰نفر در ۹۰ کیلومتری میناب قرار دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها