شناسه خبر :۱۱۵۴۵

ارسال کمک‌های نقدی و غیرنقدی تربت حیدریه و بجستان به مناطق سیل زده

کمکهای ۱۳۰ میلیون ریالی مردم شهرستان بجستان و محموله ۲۵ تُنی کمک‌های غیرنقدی بسیجیان شهرستان تربت حیدریه به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ مسئول بسیج سازندگی شهرستان تربت حیدریه در حاشیه بارگیری و ارسال این محموله گفت: در راستای برطرف کردن بخشی از نیازهای مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان محموله ۲۵تُنی شامل مواد غذایی، پتو، چادر، برنج، آب معدنی، آرد، وسایل گرمایشی به این استان ارسال شد.

حسین صادق افزود: کمک‌های مردم به مناطق سیل‌زده کشور، مانور بزرگ همدلی است و مردم و مسوولان نیز با در کنار هم بودن و مسئولیتپذیری آسیب‌ها و خسارت‌های سیل را جبران می کنند.

صادق بیان کرد: با توجه به شرایط موجود در سیستان و بلوچستان، همچنان جمع آوری اقلام ضروری برای کمک به هموطنان سیل زده در دستور کار قرار دارد، بنابراین حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج در سراسر شهرستان آماده دریافت کمک‌های مردمی برای سیل زدگان هستند.

وی گفت: همشهریان می توانند کمک های نقدی خود را از طریق شماره کارت بانک سپه سازمان بسیج ۵۸۹۲۱۰۱۲۱۴۴۸۵۲۰۹ و یا کد دستوری #۸۸۰* و یا شماره حساب بانک سپه ۰۳۰۱۵۰۰۰۰۰۰۵۱۵۱۸۱۸۰۸۶۰۱۱ واریز کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بجستان نیز گفت: مردم این شهرستان نیز در قالب کمک های نقدی و غیر نقدی بیش از ۱۳۰میلیون ریال در این امر انسان دوستدانه مشارکت کردند.
قادری افزود: هفته گذشته نیز مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال کمکهای نقدی بسیجیان به حساب های مربوطه برای مناطق سیل زده واریز شد.

وی از مردم بجستان خواست با مراجعه به ایستگاه های جمعیت هلال احمر در چهارراه انقلاب و میدان طالقانی کمک های نقدی و غیر نقدی خود را تحویل دهند تا شهرستان بجستان نیز سهم بسزایی در کمک به سیل زدگان داشته باشد.

قادری گفت: مردم می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۹۹۹۹۹ به نام جمعیت هلال احمر واریز و فیش واریزی آن را تحویل جمعیت هلال احمر شهرستان دهند تا به نام شهرستان کمک ها ثبت شود.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها