به همت گروه جهادی سابقون؛
شناسه خبر :۱۱۵

نوروز ۹۶ از خاطر اهالی منطقه فراموش شده دودمان پاک نخواهد شد

فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز، اردوهای جهادی فرصت ساختن برای ساخته شدن دانست و گفت: مهمترین خوبی اردوهای جهادی برای خودشناسی شرکت کنندگان است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، گروه جهادی سابقون از گروه های جهادی سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز این بار به جای هجرت به دوردست ها مسیر خود را در فاصله ۳ کیلومتری شیراز یعنی قلعه دودمان انتخاب کرد.

منطقه فراموش شده ای که تا قبل از حضور گروه های جهادی هنوز نمی دانستند جز شهر هستند یا روستا؟ اما دیگر قلعه دودمان منطقه فراموش شده و ناشناس نیست و به برکت فعالیت گروه جهادی، اعضای شورای شهر، رییس کمیته امداد، بهزیستی، نماینده شهرداری و رییس علوم پزشکی شیراز که از این منطقه بازدیدی داشتند و سرانجام در فرمانداری جلسه ویژه این منطقه برگزار و موضوع این بخش تعیین تکلیف شد تا این منطقه در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری صاحب شورا و دهیار خواهند شد.

گروه جهادی سابقون که نوروز سال گذشته در روستای تنگ کیش از توابع شهرستان قیروکارزین خدمت رسانی کرده بودند؛ امسال نوروز را در نزدیکترین منطقه به کلان شهر شیراز مستقر شدند و کارهای متنوعی را در دستور کار خود قرار دادند.

راه درمان مشکلات کشور داشتن مدیران انقلابی و جهادی است

فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج) در گفتگو با خبرنگار ما، اردوهای جهادی فرصت ساختن برای ساخته شدن دانست و گفت: مهمترین خوبی اردوهای جهادی برای خودشناسی شرکت کنندگان است.

سرهنگ محمدجعفر دوستدار ابراز داشت: گروه های مختلف بسیجی با شرکت در اردوهای جهادی با درک صحیح از وضعیت کشور برای ساختن آینده بهتر کشور آماده می شوند.

این فرمانده بسیجی، روحیه انقلابی و جهادی مدیران را تنها راه حل مبارزه با مشکلات اقتصادی و بیکاری دانست و گفت: راه درمان مشکلات کشور داشتن مدیران انقلابی و جهادی است.

نوروز ۹۶ در منطقه محروم دودمان بودیم

رضا فتوحی کیا مسؤول گروه جهادی سابقون نیز اظهار داشت: فعالیت های فرهنگی، آموزشی، خدماتی، پزشکی، ورزشی و عمرانی از جمله برنامه های اجرا شده توسط گروه جهادی سابقون بوده است.

فتوحی کیا با اشاره به اینکه گروه سابقون در نوروز ۱۳۹۶ توانستند خدماتی به مردم منطقه محروم دودمان دهند، تصریح کرد: حضور تیم آرایشگر از بسیج اصناف، توزیع بسته های غذایی رایگان بین محرومین و مستضعفین، حضور تیم پزشکی در منطقه و ویزیت رایگان اهالی، اجرای برنامه های مختلف فرهنگی با محوریت نماز جماعت، برگزاری مسابقات ورزشی و بهسازی مدرسه، برق کشی، کف سازی و سرامیک آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی برای نیازمندان از جمله برنامه های اجراشده در ایام این اردوی جهادی بوده است.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها