شناسه خبر :۱۱۴۵۸

موکب معراج شهدای کرمان برای ۴۰ خانوار در مناطق سیل زده سیستان اتاق می سازد

مسئول موکب معراج شهدای کرمان گفت: موکب معراج شهدای کرمان از پایان هفته جاری، گروه های جهادی خود را در منطقه برای ساخت این اتاق ها مستقر می کند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، امین گزستانی، با اشاره به حضور موکب معراج شهدای کرمان در مناطق آسیب دیده از سیل در استان سیستان و بلوچستان؛ افزود: با کمک نیروهای محلی خود منطقه کادرسازی کردیم و اقلام زیادی تاکنون توزیع شده و از حیث بسته های غذایی، پتو، بخاری، غذای گرم و… تقریباض مشکلی وجود ندارد.

مسئول موکب معراج شهدای کرمان با اشاره به اینکه خانه هایی وجود دارد که کلاً ۱۲ یا ۲۰ متر است{یعنی یک اتاق} که آن هم متأسفانه بر اثر سیل آسیب دیده؛ گفت: موکب معراج شهدای کرمان از پایان هفته جاری، گروه های جهادی خود را در منطقه برای ساخت این اتاق ها مستقر می کند.

وی با اشاره به اینکه گروه های این موکب در مناطق بعد از روستاهای نیک شهر مستقر می شوند؛ بیان کرد: در آن منطقه حدود ۱۰۰ خانوار وجود دارد که ما ساخت ۴۰ خانه{یا همان اتاق} را تقبل کردیم.

گزستانی با افزودن اینکه هر چه کمک های خیرین بیشتر باشد این کار بهتر انجام می شود؛ دغدغه فعلی مردم را داشتن سقفی بر بالای سر دانست و افزود: ما خانواده های شهیدی را آنجا شناسایی کردیم که سالها در یک کپر ۱۶ متری زندگی می کردند و حالا آن کپر هم بر اثر سیل از بین رفته است.

وی ادامه داد: مصالح ساخت و ساز را نیز از کرمان با گروه های جهادی اعزام می کنیم.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها