شناسه خبر :۱۱۲۹۵

اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی البرز با ۵۰ درصد اعتبارات

مسئول بسیج سازندگی استان البرز با اشاره به اینکه در پروژه‌های دولتی، ۵۰ الی ۶۰ درصد هزینه پروژه‌ها صرف دستمزد نیروی انسانی می‌شود، گفت: به همت گروه‌های جهادی هزینه اجرای ۱۲۰۰ پروژه استان نصف شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، علی ترکاشوند مسئول بسیج سازندگی البرز با اشاره به اجرای ۴۰ هزار پروژه محرومیت‌زدایی در کشور گفت: سهم استان البرز از این آمار ۱۲۰۰ پروژه بود که طی ماه‌های اخیر به بهره‌برداری رسید.
وی کوچک بودن، عام‌المنفعه و زودبازده بودن را از مهم‌ترین ویژگی پروژه‌های افتتاح شده در استان البرز دانست و افزود: راه، پل، ابنیه، بهداشت و درمان، آموزش و اشتغال از جمله طرح‌هایی بودند که به ثمر رسیدند، همچنین در سفر سردار سلامی به استان البرز بنا بر این شد که ۱۰ میلیارد تومان توسط قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه به بسیج سازندگی البرز تخصیص یابد.
مسئول بسیج سازندگی استان البرز با اشاره به اینکه با مشارکت کمیته امداد و دیگر نهادهای اجرایی ۱۰ میلیارد مذکور به ۲۰ میلیارد تومان تبدیل شد، گفت: تهیه جهیزیه نوعروسان بی‌سرپرست و بدسرپرست، بهداشت و درمان، سلامت، پروژه‌های اقتصاد مقاومتی، آموزش و اشتغال، محرومیت‌زدایی و ساخت خانه محروم با اعتبار تخصیص داده شده در دستور کار قرار دارد.
ترکاشوند تصریح کرد: در انجام پروژه‌های درمان، بهداشت و سلامت ۵۶۶ میلیون تومان با همکاری سازمان بسیج جامع پزشکی در سال ۹۸ خدمات رایگان ارائه شده است و ۵۷ هزار و ۵۰۰ نفر از خدمات رایگان پزشکی بهره برده‌اند.
مسئول بسیج سازندگی استان البرز در پایان با اشاره به اینکه در پروژه‌های دولتی، ۵۰ الی ۶۰ درصد هزینه پروژه‌ها صرف اجرت و دستمزد نیروی انسانی می‌شود، گفت: به همت گروه‌های جهادی و فعالیت سفیران کار و تلاش هزینه اجرای ۱۲۰۰ پروژه به نصف کاهش پیدا کرد.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها