شناسه خبر :۱۱۲۷۹

۲۱ روستای اردبیل تحت پوشش خدمات رایگان دامپزشکی قرار گرفتند

مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ۲۱ روستای شهرستان اردبیل تحت پوشش خدمات رایگان دامپزشکی قرار گرفتند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ علی پیرجاهد در جلسه هماهنگی برنامه‌های خدمات رسانی بسیج سازندگی استان، اظهار کرد: در راستای خدمات رسانی به روستاییان،  ۲۱ روستای شهرستان اردبیل به همت اکیپ دامپزشکی بسیج سازندگی استان از خدمات رایگان دامپزشکی بهره‌مند شدند.

وی با اشاره به خدمات ارائه شده، بیان کرد: سونوگرافی دام‌ها با دستگاه سونوگرافی پیشرفته جهت تشخیص آبستنی یا مشکلات تولید مثلی، ویزیت دام‌های بیمار، نسخه پیچی، درمان دارویی رایگان و ارائه خدمات مشاوره‌ای در جهت افزایش سود دهی و کاهش هزینه‌های روستایی از جمله خدمات ارائه شده است.

مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: خدمات رسانی به مردم در مناطق محروم و روستایی استان در دستور کار سازمان قرار گرفته است و این مهم با محوریت گروه‌های جهادی در استان در حال انجام است.

پیرجاهد با اشاره به اجرای طرح شهید رهنمون در سطح استان، تصریح کرد: ارائه خدمات رایگان پزشکی به مردم در مناطق محروم استان در قالب طرح شهید رهنمون همچنان ادامه دارد که با همکاری بسیج جامعه پزشکی و گروه‌های جهادی خدمات خوبی به مردم ارائه شده است.‌

وی با بیان اینکه سازمان بسیج سازندگی در عرصه توانمندسازی و توسعه آموزش از آمادگی لازم برخوردار است، گفت: توانمندسازی و توسعه آموزش‌های لازم در راستای اشتغال‌زایی و رونق تولید از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که باید مردم استان به این موضوع مهم توجه کنند.

گفتنی است؛ چندین طرح خدمت‌رسانی با هدف گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در هفته جاری در استان اردبیل اجرا شد.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها