شناسه خبر :۱۱۲۶۵

افتخار بسیج سازندگی، آوردن مردم به پای کار است

جانشین فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت:، افتخار بسیج سازندگی این است که مردم را پای کار آورده و خدمتگزار مردم است و امروز ایران و اسلام در اوج می‌باشد و بسیج در همه عرصه‌ها حرفی برای گفتن دارد.
نسخه مناسب چاپ

 ابوالفضل طهماسبی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت هفته بسیج با گرامیداشت یاد و خاطره هزار و ۲۰۰ بسیجی شهید استان زنجان، هفته بسیج  و چهلمین سال تشکیل بسیج مستضعفین را تبریک گفت و اظهار کرد: کمیته امداد یکی از نهادهایی است که در آن تفکر بسیجی حاکم است و امدادگران این نهاد مقدس بسیجی‌وار به کسانی خدمت می‌کنند که غیر از خدا کسی را ندارند و انتظار ما از بسیج کارمندی این است که  روحیه بسیجی را در همه کارهای خود لحاظ کنند.

جانشین فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان افزود: بسیج پنجم آذرماه ۱۳۵۸ تشکیل شد در حالی که جنگ تحمیلی ایران در ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ آغاز شد و بسیج در جنگ تحمیلی خودش را در قالب گردان‌های سازماندهی شده بسیجی برای دفاع از مملکت، خوب نشان داد و در ذهن‌ها و دل‌ها ماندگار شد. 

وی تصریح کرد: یکی از برکات و خدمات انقلاب اسلامی در دوره ۴۰ ساله، تأسیس شجره طیبه بسیج و کمیته امداد توسط امام خمینی (ره) بود و امام با تشکیل بسیج انقلاب را بیمه کرد. 

 طهماسبی افزود: هدف حضرت امام خمینی (ره) از تشکیل بسیج که یکی از خدمات انقلاب اسلامی است، برای تمام دوران‌ها بوده است و بسیج امروز توانسته بعد از جنگ، تمام معادلات و نقشه‌های نظام سلطه را که در صدد ضربه زدن به نظام اسلامی بوده برهم بزند

جانشین فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان ادامه داد: دشمن جنگ‌های مختلفی را علیه نظام اسلامی طراحی و اجرا کرده است که در حال حاضر با به راه انداختن جنگ مرکب که بر دو پایه نفوذ و تحریم و فشار حداکثری همراه است این جنگ را مدیریت می‌کند. 

وی افزود: دشمن در این جنگ با تمام توان  به میدان می‌آید و در حوزه‌های اجتماعی با پخش شایعات و دروغ پراکنی از طریق تخریب، تضعیف باورها اعتقادات مردم را نشانه گرفته و می‌خواهد با دو قطبی سازی، ملت و را از هم  جدا کند که بسیج توانست جلوی نفوذ دشمن بگیرد. 

طهماسبی گفت: بسیج سازندگی، افتخارش این است که مردم را پای کار آورده و خدمتگزار مردم است و امروز ایران و اسلام در اوج می‌باشد و بسیج در همه عرصه‌ها حرفی برای گفتن دارد و در عرصه محرومیت‌زدایی بیش از ۲۶۹ پروژه بزرگ و کوچک و ساخت و ساز داشته و در پیشرفت و آبادانی روستاها، کمک حال دولت است. 

جانشین فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان ادامه داد: بر همه ماست که امروز این افتخارات ۴۰ ساله انقلاب را که دشمن در رسانه‌ها بر علیه نظام اسلامی برنامه‌ریزی می‌کند بصورت چهره به چهره به مردم گوشزد کرده و روشنگری کنیم.

 وی در پایان رمز موفقیت و پایداری ملت ایران را  اطاعت محض از ولی امر و ولایت فقیه و حضور آگاهانه مردم در صحنه دانست. 

گفتنی است، در پایان این مراسم از برگزیدگان مسابقات فرهنگی هفته بسیج با حضور سرهنگ طهماسبی تجلیل به عمل آمد.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها