شناسه خبر :۱۱۱۱۵

محرومیت‌زدایی نسخه شفابخش مقابله با دشمن است

رئیس بسیج سازندگی استان بوشهر گفت: نسخه شفابخش مقابله با ترفند دشمن در بی‌ثبات کردن کشورها، خدمات‌رسانی و محرومیت‌زدایی در مناطق با توجه به ظرفیت‌های گروه‌های جهادی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ سرهنگ ذوالفقار عباسی فر در مراسم تجلیل از گروه‌های جهادی سپاه سیدالشهدا شهرستان دیر اظهار داشت: طرح‌های اردوهای جهادی بسیج سازندگی اثربخش و بهترین زمینه برای خودسازی جوانان است.

وی تصریح کرد: مأموریت اصلی بسیج سازندگی غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان، خدمات‌رسانی به مردم، محرومیت‌زدایی، حمایت از طرح‌های اقتصاد مقاومتی و حوادث غیرمترقبه است.

عباسی فر اضافه کرد: بسیج سازندگی تنها مجموعه در سپاه است که توسط مقام معظم رهبری تشکیل‌شده است و در این مجموعه جوانان مؤمن و جهادی برای مردم محروم و اقشار نیازمند خدمت می‌کنند.

وی بیان کرد: امروز با اطمینان می‌توان گفت که هیچ مسیری بهتر و سالم‌تر از مسیر گروه جهادی نیست که هم خود و هم‌خانواده‌ها را بیمه کرده است که باید قدردان این جوانان باشیم.

عباسی فر اظهار داشت: امروز بزرگ‌ترین ترفند دشمن بی‌ثبات کردن کشورها است که نسخه شفابخش مقابله با ترفند دشمن خدمات‌رسانی و محرومیت‌زدایی در مناطق با توجه به ظرفیت‌های گروه‌های جهادی است.

رئیس بسیج سازندگی سپاه امام صادق استان بوشهر با بیان اینکه هم‌افزایی و بهره‌گیری از ظرفیت همه اقشار و دستگاه‌های اجرایی هدف اصلی بسیج سازندگی است خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم به مسائل تربیتی، فرهنگی، اجتماعی و آموزشی بپردازیم، تنها راه توجه به اوقات فراغت با بهره‌گیری از ظرفیت گروه‌های جهادی است.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها