شناسه خبر :۱۱۰۴

برگزاری اولین بازارچه کارآفرینی در دانشگاه شهید باهنر کرمان

اولین بازارچه کارآفرینی با محور های صنایع دستی و دست سازه ها، کتاب های علمی و مذهبی، ارائه خدمات در زمینه بازی های فکری، ارائه کالا و خدماتی که جنبه نوآوری دارند و سایر محصولات علمی، پژوهشی و فنآوری ساخته شده توسط فرد یا افراد متقاضی در روز سه شنبه ۱۴ آذر ماه در محل نمایشگاه برگزار خواهد شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی به نقل از “دانشجوآزاد” دکتر نظام آبادی پور؛ معاون پژوهشی و فن آوری دانشگاه شهید باهنر کرمان و دبیر علمی هفته استانی پژوهش و فن آوری، از تکمیل شدن ظرفیت غرفه ها در هفته پژوهش در محل نمایشگاه دانشگاه شهید باهنر کرمان خبر داد.

 

وی اعلام کرد: جشنواره هفته پژوهش روز یکشنبه ۱۲آذر ماه ۹۶، از ساعت ۹تا ۱۱در تالار وحدت دانشگاه برگزار خواهد شد.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه، در ادامه بیان کرد: نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان‌ها برای ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری از روز شنبه ۱۱ آذرماه تا روز دوشنبه ۱۳ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه شهید باهنر کرمان [محوطه نمایشگاهی دانشگاه- روروی مسجدباقرالعلوم(ع)]، بر پا خواهد شد.

نظام آبادی پور افزود: اولین بازارچه کارآفرینی با محور های صنایع دستی و دست سازه ها، کتاب های علمی و مذهبی، ارائه خدمات در زمینه بازی های فکری، ارائه کالا و خدماتی که جنبه نوآوری دارند و سایر محصولات علمی، پژوهشی و فنآوری ساخته شده توسط فرد یا افراد متقاضی در روز سه شنبه ۱۴ آذر ماه در محل نمایشگاه برگزار خواهد شد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها