شناسه خبر :۱۰۸۳۳

اعلام آمادگی جهادگران جهاد سازندگی برای خدمت رسانی به محرومین

کانون جهادگران جهاد سازندگی با صدور بیانیه آمادگی و همکاری همه جانبه با جهادگران در راستای محرومیت زدائی را اعلام نمودند.
نسخه مناسب چاپ

سالروز تاسیس و هفته بزرگداشت بسیج مستضعفین به فرمان رهبر فقید و بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به رهبر معظم انقلاب اسلامی ، فرماندهان سرافراز و پرافتخار بسیجی ، نیروهای مسلح و دست اندرکاران عرصه دفاع ملی و جهاد اقتصادی و کلیه بسیجیان همیشه در صحنه و آحاد ملت ایران مبارکباد .

حضور همه جانبه و گسترده بسیج در همه صحنه های دفاع از انقلاب اسلامی و سازندگی کشور تبلور این رهنمود مقام معظم رهبری که فرمودند " بسیج به معنی حضور و آمادگی در همان نقطه ای است که اسلام و قرآن و امام زمان ( اروحنا فدا ) و این انقلاب مقدس به آن نیازمند است " این حضور شایسته اسباب امید و دلگرمی مردم وفادار و دست اندرکاران برای پیروزی بر مشکلات و عبور از تنگناها و عقب راندن و درهم شکستن فتنه ها و توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی است .

انقلاب اسلامی متکی به آرمانها و اندیشه های بلند امام خمینی (ره) و رهمنودهای مقام معظم رهبری با اتخاذ رویکرد مدیریت جهادی که رویکرد اصلی اقدامات بسیجیان کشور در همه زمینه هاست.

راه پر فراز و نشیب به سوی آبادانی و شکوفایی را با موفقیت خواهد پیمود و اسباب سرافرازی دوستان و سرافکندگی دشمنان خواهد شد . از آنجا که راهکار غلبه یر شیطان تحریم و جنگ های اقتصادی و اجتماعی حاضر نیازمند روحیه بسیجی و از آنجا که روحیه و اقدامات بسیجی سازماندهی و ساختار بسیجی در نظام اسلامی تبلور فرهنگ جهادی و در متن رویکرد مدیریت جهادی است از همین روی جهادگران که خود بسیجیان عرصه دفاع و سازندگی کشور همواره بوده و هستند امیدوارند و آمادگی دارند که دوشادوش همرزمان بسیجی همچون سالهای دفاع مقدس با بسیج امکانات و اقشار مردمی و بویژه گروه های جهادی و با رفع محرومیت های شهری و روستا مسیر سازندگی پایدار و همه جانبه کشور را فراهم نمایند .

مدیر عامل و شورای مرکزی کانون جهادگران جهاد سازندگی

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها