شناسه خبر :۱۰۷۵۰

ساخت مسکن محرومان با جهاد بسیجیان

جهاد گران بسیجی ۷۰ واحد مسکونی سیل زده محرومان استان مرکزی را بازسازی و تحویل دادند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: ۷۰ واحد مسکونی محرومان این استان که در سیلاب بهار امسال به کلی تخریب شده بود از سوی جهادگران این نهاد انقلابی ساخته و بهره‌برداری شد.

محترمی افزود: ساخت ۲۹۰ واحد از ۵۵۰ واحد مسکونی استان مرکزی که در سیلاب بهار امسال تخریب شده بودند به سپاه روح الله استان واگذار شد که ۷۰ واحد به بهره‌برداری رسیده و بقیه نیز تا پایان سال تکمیل و تحویل افراد می‌شود.

وی ادامه داد: هزینه ساخت هر واحد مسکونی حدود ۹۵۰ میلیون ریال است که ۴۰۰ میلیون ریال آن به‌صورت تسهیلات کم‌بهره و ۲۰۰ میلیون ریال به‌عنوان تسهیلات بلاعوض از محل اعتبارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بقیه از محل منابع سپاه روح‌الله و خیران تامین می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: هشت هزار جهادگر بسیجی از ابتدای طرح ساخت خانه‌های محرومان تخریب شده از سیلاب بهار امسال به‌صورت رایگان مشارکت داشته‌اند.

محترمی بیان کرد: عملیات فنی از قبیل اسکلت‌بندی، جوشکاری و بتن‌ریزی این واحدهای مسکونی از سوی بسیجیان واحدهای تولیدی هپکو، ماشین‌سازی و آذرآب اراک و بقیه امور از سوی جهادگران عادی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی وظیفه ساخت منازل مددجویان اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی را بر عهده دارد، افزود: این واحدها در بازه زمانی ۶ ماه از زمانی که زمین مورد نظر به این نهاد تحویل شود، ساخته خواهد شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی اضافه کرد: ۱۷۰ گروه جهادی۲۰، ۳۰ و ۴۰ نفره از ابتدای این طرح حضور موثر داشتند و پیش‌بینی می شود تا پایان طرح ساخت واحدهای مسکونی سیل‌زدگان بیش از ۴۰۰ گروه جهادی در این امر حضور موثر داشته باشند.

 

  دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  تازه ها

  ساخت مسکن محرومان با جهاد بسیجیان | بسیج سازندگی

  خطا

  The website encountered an unexpected error. Please try again later.

  Uncaught exception thrown in shutdown function.

  PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away: DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 6503360335e2b8748178095.91649190 ) in lock_release_all() (line 269 of /home/sazandeg/public_html/includes/lock.inc).