شناسه خبر :۱۰۷۰۰

۲۷۰ گروه جهادی جغرافیا محور در استان اردبیل فعالیت می‌کنند

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ۲۷۰ گروه جهادی جغرافیا محور به همت جوانان مومن و انقلابی در سطح استان اردبیل فعالیت می‌کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، علی پیرجاهد در نشست هم‌اندیشی با سرگروه‌های جهادی دانشجویی استان اردبیل اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید ویژه‌ای بر توسعه فعالیت‌های محرومیت‌زدایی و گسترش اقدامات گروه‌های جهادی در سطح کشور دارند و باید برای افزایش میزان این گروه‌ها در سطح کشور تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه باید مسیر را همواره برای فعالیت گروه‌های جهادی هموار سازیم افزود: باید علاوه‌بر اینکه برای گسترش و توسعه گروه‌های جهادی در سطح جامعه و کشور تلاش می‌کنیم و در اولویت قرار داده‌ایم در سطح کشور مسیر حرکت را نیز برای گروه‌های جهادی ترسیم کرده و همگان برای حمایت از این جهادگران و گروه‌های‌ جهادی همت کنیم.

پیرجاهد از فعالیت گروه‌های جهادی مختلف در سطح استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: در مناطق مختلف سطح استان اردبیل گروه‌های جهادی در عرصه‌های متفاوت به ویژه محرومیت‌زدایی به فعالیت می‌پردازند و ۲۷۰ گروه جهادی جغرافیا محور نیز به همت جوانان مومن و انقلابی در سطح استان اردبیل فعالیت می‌کنند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با تاکید بر اینکه گروه‌های جهادی می‌توانند در مواقعی که شرایط برای کارهای عمرانی وجود ندارد به اقدامات فرهنگی بپردازند بیان کرد: گروه‌های جهادی می‌توانند در مواقعی که شرایط برای کارهای عمرانی وجود ندارد به اقدامات فرهنگی بپردازند و در این راستا تمام تلاش خود را می‌کنیم تا با برنامه‌ریزی‌ها و تولید محتوای دقیق این امر را محقق کنیم.

وی با بیان اینکه گروه‌های جهادی موتور محرکه خدمت‌رسانی به مردم و جامعه هستند اظهار کرد: امروز دانشجویان جهادی با الگوگیری از روحیه جهادی رزمندگان دوران دفاع مقدس در جنگ تمام عیار اقتصادی برای محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی به مردم تلاش می‌کنند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها