در آئین افتتاح ۷۰۰ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی سپاه؛
شناسه خبر :۱۰۶۸۴

سردار یزدی: سپاه تهران بزرگ هفت هزار طرح‌محرومیت زدایی انجام‌می‌دهد

فرمانده سپاه تهران بزرگ گفت: در طرح ۴۰ هزار پروژه محرومیت زدایی سپاه و بسیج تعداد هفت هزار طرح به سپاه تهران بزرگ واگذار شد که از این تعداد امروز ۷۰۰ پروژه افتتاح می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا یزدی در آئین افتتاح ۷۰۰ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی سپاه که به صورت همزمان و از طریق ویدئو کنفرانس در سوسنگرد برگزار شد، اظهار داشت: یک هزار و ۳۰۰ گروه جهادی در تهران داریم که ۶۰۰ گروه آن در قالب محله محور در تهران به خدمت رسانی به مردم می‌پردازند و ۷۰۰ گروه نیز در مناطق مختلف کشور به فعالیت‌های جهادی می‌پردازند.

وی با اشاره به برنامه امروز برای افتتاح طرح‌های عمرانی و زودبازده افزود: امروز افتتاح ۷۰۰ پروژه عمرانی را خواهیم داشت؛ همچنین تا هفته بسیج یک هزار  سری جهیزیه به زوج‌های جوان اهدا می‌شود که ۲۰۰ سری آن امروز به دست زوج‌ها خواهد رسید.

فرمانده سپاه تهران بزرگ ادامه داد: همچنین ۳۵ هزار سبد کالا نیز از ابتدای سال میان نیازمندان توزیع و ۱۰۰ خانه افراد محروم و ۳۰ مدرسه مناطق محروم نیز باز سازی شده است.

سردار یزدی همچنین عنوان کرد: در منطقه زلزله زده کرمانشاه بازسازی ۲۳ روستا به ما واگذار شد و ما نیز بازسازی آن‌ها را شروع کردیم و همزمان هزار و پانصد کانکس و بیش از ۴۰ هزار بسته کمکی نیز به مردم اهدا شد.

وی با اشاره به اقدامات سپاه در سیل اواخر سال گذشته و ابتدای سال اخیر گفت: ما از همان ابتدا وارد عمل شده و ۱۵۰ گروه جهادی اعزام کردیم و به امداد رسانی و کمک به سیل زدگان پرداختیم؛ همچنین در این رابطه ۹۰ دستگاه مکانیزه راهسازی و آمبولانس هم به منطقه اعزام کردیم.

فرمانده سپاه تهران بزرگ ادامه داد: در طرح ۴۰ هزار پروژه محرومیت زدایی سپاه و بسیج تعداد هفت هزار طرح به سپاه تهران بزرگ واگذار شد که از این تعداد امروز ۷۰۰ پروژه افتتاح می‌شود.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها