معاون اداره‌کل بهزیستی استان زنجان خبر داد:
شناسه خبر :۱۰۶۵۲

مناسب‌سازی ۲۰۰ واحد مسکونی معلولان در زنجان

معاون توان‌بخشی اداره‌کل بهزیستی استان زنجان گفت: مناسب‌سازی ۲۰۰ واحد مسکونی معلولان در زنجان توسط بهزیستی انجام می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل بهزیستی استان زنجان، فرهاد میرزایی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه‌ای بین سازمان بهزیستی با سازمان بسیج سازندگی کشور در خصوص مناسب‌سازی واحدهای مسکونی معلولان و کمک به اجرای این طرح، افزود: سهم استان از این تفاهم‌نامه مناسب‌سازی حدود ۲۰۰ واحد مسکونی معلولان طبق سهمیه و برش تعیین شده دفتر توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور است.

وی اظهار کرد: اقدام به موقع، سریع و جهادی در دسترس‌پذیری و مناسب‌سازی محل زندگی افراد دارای معلولیت، هزینه‌کرد بهینه اعتبارات در حوزه دسترسی و مناسب‌سازی، ایجاد وحدت رویه در اقدامات مناسب‌سازی و جلوگیری از موازی‌کاری‌های موجود، از اهداف اختصاصی مناسب‌سازی مسکن مددجویی است.

معاون توان‌بخشی اداره‌کل بهزیستی استان زنجان تصریح کرد: بخشی از اعتبارات از طریق تسهیلات پرداختی به متقاضیان و بخشی از طریق کمک بلاعوض بهزیستی که در اختیار افراد قرار می‌گیرد، تامین می‌شود و مابه‌التفاوت مورد نیاز برای تکمیل پروژه‌ها با کمک گروه‌های جهادی و استفاده از ظرفیت خیرین توسط بسیج سازندگی اجرایی خواهد شد.

میرزایی با تاکید بر اینکه انشعاب آب و برق برای جامعه هدف رایگان است، ابراز کرد: کمیته‌ای در استان با حضور مسئولان بهزیستی و مسئول بسیج سازندگی استان به صورت دوره‌ای تشکیل شده و نسبت به رفع مشکلات احتمالی و برنامه‌ریزی برای انجام هماهنگی‌های استانی مبادرت کنند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها