مدیرکل کمیته امداد استان سمنان:
شناسه خبر :۱۰۶۳۲

۸مسکن برای مددجویان استان سمنان ساخته‌شد

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه هشت واحد مسکونی مددجویان در مناطق محروم به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: این خانه‌ها با همراهی بسیج سازندگی ایجادشده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطاع رسانی بسیج سازندگی، محسن مسعودیان راد در دیدار با رئیس بسیج سازندگی استان سمنان هم‌زمان با ظهر شنبه در کمیته امداد سمنان، با اشاره به اینکه هشت واحد مسکن مددجویان در مناطق محروم با مشارکت کمیته امداد  و بسیج سازندگی، ابراز کرد: این طرح‌ها طی مراسمی هم‌زمان با روز پنجم آذرماه با حضور مسئولان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی بابیان اینکه این خانه‌های مسکونی در راستای انجام حرکت‌های جهادی برای کمک به محرومان با همگرایی و همکاری کمیته امداد و بسیج سازندگی ساخته‌شده است، افزود: خانه‌دار شدن مددجویان کمیته امداد در سایه توانمندسازی آن‌ها، هدف این طرح‌ها است.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه از مجموع هشت واحد، سه واحد در روستای طرود شاهرود قرار دارد، گفت: سهم بیارجمند دو واحد، سهم میامی دو واحد و سهم امیرآباد دامغان یک واحد مسکونی است.

مسعودیان راد بابیان اینکه ۱۹۶ باب واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان سمنان در نیمه نخست سال جاری مقاوم‌سازی، ساخته و خریداری‌شده است، گفت: این واحدها برای توانمندسازی مددجویان تکمیل و تحویل می‌شوند.

جبار دوست محمدی رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان نیز در این دیدار بابیان اینکه همکاری‌های مطلوبی بین کمیته امداد و بسیج سازندگی برای خدمت‌رسانی به محرومان وجود دارد، ابراز کرد: باوجود محدودیت‌ها، بسیجیان با تمام قوا برای عمران و آبادانی روز افزون در ایران اسلامی در تلاش هستند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها