مدیر عامل موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج:
شناسه خبر :۱۰۶۱۵

سامانه عمران اجتماعی مناطق آسیب دیده از سیل را پوشش می‌دهد

حبیب زاده مقدم گفت: سامانه عمران اجتماعی در بخش محرومیت زدایی در مناطق و کمک به آسیب دیدگان حوادث خدمت رسانی می کند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، مجتبی حبیب زاده مقدم گفت: سامانه عمران اجتماعی در هفتم مرداد ماه جاری توسط ریاست سازمان بسیج سردار سلیمانی رونمایی شد، توسط جوانان ایرانی و با پشتیبانی گروه‌های مختلف در حوزه‌های امنیت سامانه و زیر ساخت به بهره برداری رسید.

وی در ادامه افزود: این سامانه دارای زیر ساخت کلان می‌باشد و در کلیه امور عام المنفعه در حوزه‌های محرومیت زدایی در نقاط شناسایی شده در کشور توسط سازمان بسیج و در قالب عمران اجتماعی در رسیدن به رسالت خویش دایم تلاش  است.

مدیر عامل موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج تصریح کرد: هدفمند سازی و ساماندهی کمک‌های مردمی حق انتخاب یاری دهندگان در انتخاب منازل به تفکیک استان ها شهر و روستاها ، ارائه گزارش شفاف از وضعیت مالی پروژه از ویژگی‌های بارز این سامانه به شمار می رود.

حبیب زاده مقدم با پرداختن به سایر دیگر ویژگی‌های این سامانه، اظهار کرد:گزارش گیری آنی از پیشرفت های فیزیکی پروژه‌ها از دیگر ویژگی‌هایی است که به شفاف سازی مالی سامانه کمک می کند. همچنین نظارت بر گروه‌های جهادی توسط بسیج سازندگی اقشار مختلف مردم در طرح جهاد همبستگی ملی ویژگی و هدف دیگر سامانه عمران اجتماعی می‌باشد

وی بیان کرد: با تلاش گروه‌های جهادی و آحاد مردم در کنار دولت پروژه‌های بازسازی و ساخت منازل مسکونی آسیب دیده در سیل امسال به سرعت آغاز شد که همچنان در حال انجام گیری است. بنابراین تمرکز سامانه عمران اجتماعی در حال حاضر بر بازسازی مناطق سیل زده بسیار فعال است.

مدیر عامل موسسه مسکن و عمران اجتماعی بسیج گفت: این سامانه با توجه به در پیش بودن فصل بارندگی و سرما در پاییز و زمستان ، تسریع در امر خدمت رسانی به هموطنان در مناطق آسیب دیده از سیل بسیار حائز اهمیت است که دستیابی به این امر مهم جز با عزم ملی و مشارکت در بازسازی با مراجعه به سامانه عمران اجتماعی با هر اندازه و توان مالی مقدور نمی‌باشد. لذا هموطنان با مراجعه به سامانه عمران اجتماعی به آدرس omranejtemaei.ir و یا کد دستوری *۸۸۰*۱۱# با کمک هر مبلغی هر چند اندک در این حرکت بزرگ اجتماعی می توانند  سهیم باشند.

حبیب زاده مقدم افزود: یکی از افتخارات و اهداف سامانه، شفاف سازی آن در زمینه اجرای پروژه‌ها، آمار و پیگیری مدام کمک‌های مردمی است که می‌ توان گفت برای اولین بار می‌باشد که بار در کشور اتفاق افتاده است.

وی در پایان سخنانش تصریح کرد: لازم به ذکراست که پاسخگویی به صورت ۲۴ ساعته در حال فعالیت و پایش سامانه است وآماده پاسخگویی به سوالات، ابهامات و راهنمایی هموطنان می‌باشد.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها