شناسه خبر :۱۰۴۹۱

طرح «هر مسجد، یک حقوقدان» در تهران

اولین نکته اساسی که باید به آن اشاره کرد، این است که طرح اصلی سازمان بسیج حقوق دانان (طرح افزایش و ارتقا‌ء سطح آگاهی حقوقی مردم) است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ قشقایی مسئول سازمان بسیج حقوق دانان استان تهران ، با تاکید بر اجرای طرح هر مسجد یک‌ حقوقدان اظهار کرد:اولین نکته اساسی که باید به آن اشاره کرد، این است که طرح اصلی سازمان بسیج حقوق دانان (طرح افزایش و ارتقا‌ء سطح آگاهی حقوقی مردم) است که با هدف نهایی کاهش آسیب های اجتماعی و حقوقی اجرایی شده است . در واقع اجرای طرح هر مسجد یک حقوقدانان ‌که ابتدا با انجام مشاوره های انفرادی و در ادامه با اجرای کلاس و کارگاه های آموزشی هدفمند و کارشناسی شده انجام می شود، یک روش و راهکار مطلوب است برای رسیدن به هدف اصلی می باشد.

طرح محله اسلامی 

روش دیگری که ما در سطح استان تهران آن‌را اجرا میکنیم، شناسایی محله های کم برخوردار و متمرکز کردن فعالیت ها در آنجا می باشد،که نام این طرح محله اسلامی است. و نقطه قوت آن، هم افزایی سایر اقشار مانند جامعه پزشکی، بسیج سازندگی در کنار بسیج حقوق دانان می باشد .در این طرح علاوه بر پوشش مساجد، فعالیت خود را فراتر  برده و در هر فضای مناسب دیگر مانند سرای محلات،پایگاه بسیج فرهنگسرا ها،حسینیه ها و مدارس طرح را بصورت جهادی اجرا خواهیم کرد. 

 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها