مسئول گروه جهادی ۳۱۳ استان زنجان:
شناسه خبر :۱۰۴۶۱

پروژه های گروه جهادی ۳۱۳ به نام یک شهید استان زنجان مزین می شوند

مسئول گروه جهادی ۳۱۳ استان زنجان گفت: هر واحد از طرح ها و پروژه های گروه جهادی ۳۱۳ به نام یک شهید استان مزین می شوند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ قربانی در این مراسم پدر شهید والامقام محسن محمدی با تقدیر و تشکر از تلاش و همکاری گروه جهادی از خدمات آن ها قدردانی کرد. در ادامه سرهنگ سهندی با تقدیر از تلاش گروه جهادی ضمن حمایت از پروژه های آتی گروه جهادی ۳۱۳ اظهار داشت: با نام گذاری پروژه ها با نام شهیدان از برکت وجودی آنها استفاده نماییم و ادامه دهندگان راهشان باشیم. وی در خاتمه افزود: افتتاح این پروژه بدست پدر شهید والا مقام محسن محمدی، موجب خیر و برکت خواهد بود.

مسئول گروه جهادی ۳۱۳  طرح ها و پروژه های گروه جهادی ۳۱۳ که عموما هر واحد به نام یک شهید استان مزین می شوند، افزود: این سنت نام گذاری، از تکمیل طرح های سیل اخیر در استان لرستان آغاز شده و گروه جهادی ۳۱۳ به پاسداشت یاد شهدا هر واحد احداثی و مرمتی خود را به نام شهیدان استان مزین می‌کند تا علاوه بر برکت وجودی شهدا یاد و خاطره آن ها همیشه جاری باشد.

قربانی خاطرنشان کرد: پروژه بعدی این گروه جهادی، احداث یک واحد مسکونی محروم واقع در روستای اژدهاتو زنجان و مزین به نام شهید حیدرعلی الماسی از شهدای استان است. این پروژه هم اکنون شروع و در حال اجراست که در هفته بسیج افتتاح و تحویل داده خواهد شد.

  دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  تازه ها

  پروژه های گروه جهادی ۳۱۳ به نام یک شهید استان زنجان مزین می شوند | بسیج سازندگی

  خطا

  The website encountered an unexpected error. Please try again later.

  Uncaught exception thrown in shutdown function.

  PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away: DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 13262939355e2d3539327c09.72676807 ) in lock_release_all() (line 269 of /home/sazandeg/public_html/includes/lock.inc).