راهبردهای بسیج سازندگی برای رفع مشکلات مردم؛
شناسه خبر :۱۰۴۲۰

برگزاری نشست تخصصی بسیج سازندگی برای رفع محرومیت روستاها/ ارائه خدمات رایگان به روستانشیان لنده

امروزه بسیج سازندگی به‌عنوان پیشران خدمت‌رسانی به مردم در مناطق محروم است که با ارائه طرح‌های راهبردی به دنبال رفع مشکلات مردم به‌خصوص محرومان است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، فلسفه وجود بسیج سازندگی ارائه خدمات رایگان به آحاد جامعه به خصوص مناطق محروم در روستاهای دور افتاده و کمتر توسعه یافته است.

چند ماهی است که بسیج سازندگی حوزه مقاومت بسیج ولی عصر(عج) ناحیه مقاومت بسیج لنده به منظور خدمت رسانی به روستاهای محروم این شهرستان خدمات قابل قبولی با همکاری ادارات خدمات رسان ارائه کرده است.

همکاری تنگاتنگ دامپزشکی، جهادسازندگی و منابع طبیعی و سایر ادارات در دو بخش مرکزی و موگرمون باعث شده است تا جلسات متعددی در جهت رفع مشکلات در روستاهای این دو بخش برگزار و خدمات متنوع داروئی و بهداشتی و فرهنگی وعمرانی به ساکنین این روستاها ارائه شود.

برگزاری نشست تخصصی با حضور ادارات جهاد کشاورزی، دامپزشکی و منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان لنده با حضور مردم در روستاهای بخش موگرمون باعث شده است تا مشکلات و موانع سد راه توسعه و راه های برون رفت از محرومیت این روستاها مورد بحث و گفت وگو قرار گیرد.

 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها