شناسه خبر :۱۰۴۱۸

واکسینه شدن ۴۵ هزار قطعه طیور توسط بسیج‌سازندگی «دشتی»

فرمانده سپاه شهرستان دشتی گفت: بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی امسال با همکاری شبکه دامپزشکی ۴۵ هزار طیور در برابر بیماری‌ها واکسینه کرده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ سرهنگ علی غضنفری در دیدار با رئیس شبکه دامپزشکی دشتی، اظهار داشت:  شبکه دامپزشکی در شهرستان تلاش‌های خوبی داشته است که خروجی آن را مشاهده می‌کنیم.

فرمانده سپاه شهرستان امام رضا(ع) شهرستان دشتی با اشاره به اینکه اگر غذاهای ما از کیفیت و بهداشت لازم برخوردار نباشند، سلامت ما در خطر است، افزود: شاید شبکه دامپزشکی مجموعه‌ای گمنام باشد اما سلامت جامعه و افراد به عملکرد این مجموعه بستگی دارد.

وی با اعلام اینکه اقدامات خوبی در زمینه آموزش و اطلاع‌رسانی از سوی شبکه دامپزشکی انجام گرفته است، ادامه داد: گستردگی کار و  مأموریت دامپزشکی در سطح شهرستان می‌تواند در تولید و صادرات و اقتصاد  تأثیر داشته باشد.

غضنفری با اشاره به اینکه بسیج سازندگی سپاه آماده همکاری با شبکه دامپزشکی است،عنوان کرد: بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی امسال با همکاری دامپزشکی ۴۵ هزار طیور را در برابر بیماری‌ها واکسینه کرده است، همچنین در شش ماه گذشته  چهار طرح آموزشی برگزار کرده است که امیدواریم این تعامل همچنان ادامه داشته باشد.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها