شناسه خبر :۱۰۳۲۴

ارائه ۹ هزار نفر روز خدمات جهادگران یزدی به مناطق سیل‌زده

مسئول بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد گفت: ۳۶ گروه جهادگر یزدی در قالب ۹ هزار و ۵۳ نفر روز خدمات به رفع مشکلات مناطق سیل‌زده ارائه کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ سرهنگ صادقی، مسئول بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد ۲ مهرماه در نشست تجلیل از جهادگران استان یزد در ارتباط با عملکرد ۱۸ ماه گذشته اردوهای جهادی و طرح هجرت سه و اقتصاد مقاومتی استان یزد اظهار کرد: اردوهای جهادی به دو صورت جغرافیایی محور و محله محور اجرایی می‌شود.

وی ادامه داد: در اردوهای جعرافیایی محور، ۷۵۰ برادر و ۳۵۰ خواهر مشغول به فعالیت هستند و در مجموع این یک هزار و ۱۰۰ نفر، معادل ۴۵ هزار نفر روز به محرومان جامعه خدمات‌رسانی کردند. مسئول بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد بیان کرد: در نوع دوم اردوها، شعار هر پایگاه یک محله را اجرایی کردیم و در این زمینه نزدیک به یک هزار نفر از بسیجیان خواهر و برادر فعالیت می‌کنند که بیش از ۵ هزار نفر روز خدمات این افراد است.

صادقی هزینه کارهای انجام شده برای مناطق محروم استان در این اردوها را حدود سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دانست و عنوان کرد: این خدمات زمینه محرومیت زدایی در نقاط مختلف کشور و استان را فراهم کرده است. وی به خسارت‌های ناشی از سیل‌های ابتدای امسال در کشور اشاره کرد و ادامه داد: در حوزه سیل هم با وجود ویرانی‌های بسیار زیادی که داشتیم، همدلی و همراهی مردم بسیار باشکوه بود و هنوز جهادگران در نقاط سیل‌زده به صورت فعال حضور دارند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد حضور جهادگران یزدی در نقاط سیل‌زده را خوب ارزیابی کرد و افزود: ۳۶ گروه در قالب ۹ هزار و ۵۳ نفر روز خدمات به رفع مشکلات این مناطق ارائه کردند. صادقی به اردوهای جهادی یک روزه اشاره کرد وافزود: این اردوها در مجموع ۷۷۰ نفر خواهر و ۱۷۵۰ نفر برادر هستند و در زمینه‌های مختلف به خدمت‌رسانی مشغول هستند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها