فرمانده سپاه استان لرستان:
شناسه خبر :۱۰۳۰۹

۵۰۰ منزل مسکونی توسط سپاه برای محرومان احداث می‌شود

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت:۵۰۰ منزل مسکونی برای محرومان در استان لرستان توسط سپاه احداث می‌شود. به گزارش سفیر افلاک، سردار مرتضی کشکولی عصر امروز در مراسم افتتاح یک واحد منزل مسکونی محرومان در بروجرد اظهار داشت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی، محرومیت زدایی یکی از اهدافی بود که در طول ...
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ سردار مرتضی کشکولی در مراسم افتتاح یک واحد منزل مسکونی محرومان در بروجرد اظهار داشت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی، محرومیت زدایی یکی از اهدافی بود که در طول این چند دهه در دستور کار قرار گرفته و بسیجیان و سپاه برای محرومیت زدایی اقدامات بسیار گسترده ای را انجام داده اند.

وی افزود: در حال حاضر ۵۰۰ منزل مسکونی محرومان در استان لرستان در دست ساخت است که از این تعداد ۳۰۰ منزل برای مددجویان ساخته می شود؛ همچنین با توجه به اینکه سیل امسال برخی از منازل مسکونی محرومان را تخریب کرد و یا دچار آسیب شدند، اقدامات لازم برای ساخت صورت گرفته که هم اکنون هزار و ۹۲۰ منزل مسکونی توسط سپاه لرستان برای سیل زدگان در حال ساخت است که بعد از تکمیل در اختیار آنها قرار می گیرد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به نقش گروه های جهادی، سپاه و بسیج برای محرومیت زدایی عنوان کرد: به همت سپاه، بسیج و خیرین خانه هایی برای محرومان ساخته می شود و همچنین به صورت موردی نیز هر جایی که نیاز باشد برای محرومیت زدایی، خانه هایی برای قشر محروم ساخته می شود.

وی بیان کرد: وظیفه داریم که خلاء ها را پُر کنیم و افتخار می کنیم به این گونه اقدامات چرا که ساخت این منازل و اقدامات اینچنینی برای رفع محرومیت زدایی، ماندگار است. سردار کشکولی تصریح کرد: منزلی که در بروجرد افتتاح شد به همت سپاه، بسیج و خیرین بوده و تلاش شده تا قشر محروم با کرامت در این منازل زندگی کنند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها