شناسه خبر :۱۰۱۱۸

طرح خانه به خانه ویزیت رایگان در مناطق محروم ایلام اجرا شد

قرارگاه بسیج سازندگی سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام در راستای محرومیت‌زدایی در سطح شهرستان‌ها با حضور پزشک بسیجی در مناطق محروم به ویزیت رایگان خانه به خانه و خدمت‌رسانی به محرومان پرداخت.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ مالک رستمی صبح امروز در اجرای طرح ویزیت خانه به خانه مناطق محروم سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام اظهار داشت: در این طرح فرهنگی و اجتماعی بسیج سازندگی ناحیه مقاومت شهرستان ایوان با کمک معاونت درمان سپاه ایلام به‌ صورت رایگان خدمات بهداشتی و درمانی ارائه دادند.

وی گفت: اجرای طرح ویزیت رایگان مناطق محروم در راستای خدمت‌رسانی به اقشار محروم و فاقد دسترسی به امکانات بهداشتی و درمانی توسط جهادگران بسیجی این شهرستان صورت می‌گیرد. مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ایوان با اشاره به سایر اقدامات جهادی که در قالب این طرح اجرا می‌شود خاطرنشان کرد: در این طرح جهادی همچنین فشار و قند خون مراجعه‌کنندگان تست می‌شود. وی بیان کرد: در این طرح سه گروه پزشکی شامل پزشک عمومی، داروساز، پرستار و کارشناس بهداشت به خانواده‌های بی‌بضاعت مناطق محروم که فاقد امکانات بهداشتی بوده خدمات پزشکی رایگان ارائه می‌دهند.

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ایوان در ادامه افزود: در طرح ویزیت رایگان مناطق محروم عشایری و روستایی شهرستان ایوان تاکنون بیش از ۵۰۰ نفر از عشایر و روستانشیان ایوان ویزیت شدنده‌اند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها