شناسه خبر :۶۳۸۱

افتتاح طرح مردمی ۲۱۰۰ واحدی پرورش دام و سبک سنگین کشوری

نسخه مناسب چاپ
عکاس: 
سهیل معیری

با حضور سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران، طرح مردمی ۲۱۰۰ واحدی پرورش دام و سبک سنگین کشوری افتتاح شد.

  انتشار یافته: ۱
  در انتظار بررسی: ۰

  دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  Amir

  به نام خدا
  با سلام
  توجه به وضع اقتصادی جهان و وضعیتی که آمریکا ایجاد کرده.
  تمام کشورهای اروپایی تا سال ۱۹۹۹، به جهت وابستگی معاملات و مراودات بازرگانی به دلار دائما ارزش پولشان هر ساله در حال کم شدن بود.
  زیرا متوجه شده بودند که آمریکا از سالها قبل به چاپ بدون پشتوانه دلار روی آورده و ثروتها و تولیدات کشورهای دیگر را فقط با کاغذ پولی بنام دلار که چاپ می‌کند غارت می‌کند.
  لذا به فکر چاره افتادند که دلار را از معاملات بازرگانی خود حذف کنند.
  برای این منظور از طریق اتحادیه اروپا " یورو" را جایگزین دلار کردند، لیکن اینکار تا سال ۲۰۰۲ طول کشید. آمریکا هرگز از این اقدام اروپا راضی و خشنود نبوده و نیست و دائم در جهت بر هم زدن این اتحاد تلاش کرده و کار شکنی می‌کند ، لیکن با اراده ملی و اتحاد کشورهای اروپایی این کار انجام شد.
  و تمام کشورهای اروپایی از زیر سلطه و چپاولگری ها و غارت دلار آمریکا خارج شدند و از این پس ارزش پولشان ثابت تر و اقتصادشان رو به بهتر شدن رفت .
  یکی از کارهای اساسی جهت نجات اقتصاد کشورمان ایران و داشتن اقتصادی پویا و بهتر شدن ارزش پول ملی کشور که باید صورت گیرد ، و بنابر اسرار رهبر معظم انقلاب ، حذف دلار از مراودات و معاملات بین المللی است.
  زیرا تا زمانیکه دلار در بودجه هر کشور مطرح باشد ارزش پول آن کشور روز به روز کمتر و سفره مردم فقیر تر میشود. و این اتفاقی است که پس از پیروزی انقلاب در ایران در تمام این مدت چهل سال بعلت وابستگی بودجه مملکت به دلار، برای پول کشور ما اتفاق افتاده است، بطور مداوم ارزش آن رو به پایین بوده و است.
  با پیروری از شیوه اروپا و پول مستقل آن، چند کشور بزرگ مثل چین و روسیه و ترکیه ( هر چند که اکثر معاملات ترکیه با اروپا را با یورو انجام می‌دهد) در چند سال اخیر، مستمرا در تلاش جهت حذف دلار از مراودات و معاملات و بودجه خود هستند.
  آمریکا با چاپ شبانه روزی کاغذ پول، دلار بی پشتوانه، علاوه بر غارت ثروت‌های دنیا در سی سال اخیر، با همین کاغذ پول بدون پشتوانه خود که سالهاست آنرا ارز جهانی کرده، به ایجاد گروهای تروریستی از قبیل، القاعده، داعش و black water و غیره ... پرداخته‌ و با پرداخت این کاغذ پول ، به مزدوران تروریستی همواره سعی در بر هم زدن نظم جهانی و تغیر حکومت‌ها به نفع چپاولگری های خود میباشد.
  الهی به امید تو

  تازه ها