شناسه خبر :۴۸۹۳

اردوهای محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی شهید کاظمی در مناطق محروم مازندران

نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، گروه اردوی جهادی قرارگاه شهید احمد کاظمی با مشارکت شهرداری کیاسر جهت خدمت‌رسانی به روستائیان در منطقه پشتکوه در دبیرستان المهدی مستقر هستند.

در حال حاضر اکیپ عمرانی این قرارگاه در روستای ولویه سفلی در منطقه پشتکوه طرح آبرسانی به طول دو کیلومتر را در دستور کار دارند.

هم‌چنین ساخت واحد مسکونی در روستای ارا در بخش چهاردانگه و ۱۲ چشمه سرویس بهداشتی و حمام از دیگر پروژه‌های عمرانی قرارگاه جهادی در منطقه پشتکوه چهاردانگه به شمار می رود.

قرارگاه جهادی که هفتمین سال فعالیت خود را سپری می کند به دنبال ارائه خدمات مطلوب به محرومان است.

انجام فعالیت‌های فرهنگی، آموزش حفظ قرآن کریم، کلاس احکام و برگزاری یادواره شهدای پشتکوه، آموزش کارآفرینی در بخش خیاطی،گلیم‌بافی،گلدوزی  از فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی قرارگاه شهید احمد کاظمی است.

استقرار تیم پزشکی مجهز و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به روستائیان منطقه پشتکوه چهاردانگه از دیگر برنامه‌های این قرارگاه در بخش چهاردانگه است.

اردوی جهادی قرارگاه شهید احمد کاظمی متشکل از ۱۷۰ نفر از نیروی های بسیجی و طلبه از استان‌های مازندران، تهران، اصفهان، کرمان،کاشان، یزد، آذربایجان غربی و شرقی، خراسان شمالی و جنوبی، اراک، قم، قزوین و زنجان است.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها