حضور بیش از ۱۸۰۰ گروه جهادی در جشنواره ملی جهادگران / انتشار نشریه‌ای از ایده‌های برتر برای نخستین‌‌بار

یکشنبه, 11/13/1398 - 11:58 sazandegi_ir
دکتر زهرایی خبر داد:

حضور بیش از ۱۸۰۰ گروه جهادی در جشنواره ملی جهادگران / انتشار نشریه‌ای از ایده‌های برتر برای نخستین‌‌بار

رئیس سازمان بسیج سازندگی از حضور بیش از ۱۸۰۰ گروه جهادی در سومین جشنواره ملی جهادگران خبر داد.
حضور بیش از ۱۸۰۰ گروه جهادی در جشنواره ملی جهادگران / انتشار نشریه‌ای از ایده‌های برتر برای نخستین‌‌بار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی در نشست خبری جشنواره ملی جهادگران گفت: بیش از ۱۸۰۰ گروه جهادی در سومین جشنواره جهادگران شرکت کردند که در سه سطح عادی، فعال و ویژه هستند که اثر‌های فاخری را به جشنواره ارسال کردند.

زهرایی افزود: ۳۰۰۰ اثر توسط این گروه جمع آوری شده که ۵۰۰ اثر شامل مقالات تخصصی است و بسیج دانشجویی به دنبال مسئله محور شدن این مقالات است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی اضافه کرد: جشنواره ملی جهادگران بعد از فرمان رهبر انقلاب شکل گرفت و فعالیت گروه‌های جهادی به سمت هدفمند شدن و تخصصی شدن سوق پیدا کرد. جشنواره ملی جهادگران بزرگترین رویدادی است که جامعه و خانواده جهادگران در یک فرآیند آموزشی توانمند می‌شوند.

وی اضافه کرد: آثاری که در حوزه‌های هنری به جشنواره رسیده، مختلف است و جشنواره سعی کرده سطح خود را حفظ کند برای اولین بار نیز نشریه‌ای از ایده‌های برتر این جشنواره و خروجی آن منتشر خواهد شد.

زهرایی در خصوص مجمع ملی جهادگران نیز گفت: ناگزیر هستیم که نیرو‌های ارزشی و انقلابی را بدون نگاه به دستگاه‌های اجرایی و بودجه‌ای شبکه سازی کنیم در همین راستا شورای جهادگران در بیش از ۵۰۰ شهرستان شکل گرفته و مجمع جهادی استان‌ها با انتخابات شورای شهرستان‌ها تشکیل شده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی خاطرنشان کرد: براساس فرموده رهبر انقلاب فعالیت گروه‌های جهادی جهاد موفق است؛ وقتی از جهاد نام می‌برید یعنی عبادت کسی که در جبهه نظامی و فیزیکی قرار می‌گیرد سختی‌های زیادی را باید متحمل شود که یک جنبه آن عبادت است اگر فعالیت جهادگران از جنس تفکر و گفتمان است آن نیز سختی‌های خاص خود را دارد یک جهادگر کسی است که بدون ادعا و بدون قیاس با کسی و گرفتار شدن در بروکراسی‌های اداری دل به حل مشکلات می‌زند و برای گام دوم انقلاب تربیت می‌شود. جهادگر باید مسئولیت پذیر باشد و حتی در نظام‌های اداری نیز می‌تواند نقش موثر داشته باشد.

وی اضافه کرد: توانمندساز کردن جهادگران خودش هدف است و بهانه‌ای برای نقش آفرینی جهادگران است و اولین وظیفه آن‌ها نوسازی و دگرسازی است.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.