اهدا ۶۲ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در پارس آباد

دوشنبه, 11/14/1398 - 10:10 sazandegi_ir

اهدا ۶۲ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در پارس آباد

فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد از اهدا ۶۲ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند این شهرستان خبر داد.

اهدا ۶۲ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در پارس آباد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ در قالب طرح ازدواج آسان ۶۲ سری جهزیه کالای اساسی زندگی به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان پارس آباد بین زوج‌های نیازمند در این شهرستان توزیع شد.

نوری فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد در حاشیه تحویل جهیزیه به زوج‌های جوان اظهار کرد: با اجرای طرح جهیزیه آسمانی از سوی سپاه شهرستان پارس آباد و قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ۶۲ زوج جوان زندگی مشترک خود را با جهیزیه ایرانی آغاز می‌کنند.

وی افزود: در راستای تحقق منویات مقام عظمای ولایت، پیرامون شعار سال و حمایت از کالای ایرانی و همچنین بحث مردم‌داری، مردم‌یاری و مردم‌نوازی، اقلام جهیزیه  شامل یخچال، تلویزیون، جاروبرقی، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، پتو و ... به این زوج‌ها تحویل داده شد.

فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد بیان کرد: ازدواج امری توصیه شده در اسلام و یکی از سنت‌های حسنه است و ضرورت توجه به جوانان و به‌خصوص توجه به امر ازدواج در اسلام و توصیه‌های مقام معظم رهبری در خصوص عدم غفلت از مساله جوانان یکی از دلایل اهدا لوازم زندگی است.

وی گفت: انتخاب جهیزیه این زوج‌ها از کالاهای ایرانی بوده و ارزش ریالی آن برای ۶۲ سری جهیزیه، حدود ۶۲۰ میلیون تومان برآورد شده است.