۱۴ پروژه از سوی سازمان بسیج سازندگی زنجان به بهره برداری می رسد

یکشنبه, 11/13/1398 - 08:18 sazandegi_ir

۱۴ پروژه از سوی سازمان بسیج سازندگی زنجان به بهره برداری می رسد

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان زنجان،گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ۱۴ پروژه از سوی سازمان بسیج سازندگی استان زنجان به بهره برداری می رسد.
۱۴ پروژه از سوی سازمان بسیج سازندگی زنجان به بهره برداری می رسد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، فرهاد امندی بعد از  ظهر شنبه در نشست خبری با خبرنگاران در محل سپاه استان، گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ۱۴ پروژه از سوی سازمان بسیج سازندگی استان زنجان به بهره برداری می‌رسد.

وی از برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در زنجان خبر داد و گفت: نمایشگاه عملکرد بسیج سازندگی در دهه فجر برپا می‌شود.

رئیس بسیج سازندگی استان زنجان، گفت: برای سال جاری ۳۲۸ پروژه توسط بسیج سازندگی استان تعریف شده که از این تعداد ۱۵۲ خانه محروم، ۲۵ آب شرب و کشاورزی ،۳ خانه عالم، ۳ غسالخانه، ۱۱ مسجد، ۲ مزار شهدا، ۶۰ مدرسه ،۴۷ پایگاه، ۲ درمانگاه و ۶ سالن ورزشی است.

امند ی ابراز کرد: طی سال آینده ۵۰۰ سری جهیزیه با مشارکت کمیته امداد در استان زنجان توزیع می‌شود.

وی از شناسایی بیش از ۳۲ منطقه محروم و آسیب‌پذیر در استان زنجان برای برگزاری اردوهای جهادی توسط بسیج سازندگی استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: این سازمان برای توسعه همه‌جانبه استان در همه بخش‌ها ورود کرده است.

رئیس بسیج سازندگی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان از باز سازی ۴۰۰ مدرسه در استان زنجان خبر داد و گفت: طی سال جاری این تعداد مدرسه در مناطق محروم استان توسط بسیج سازندگی مرمت و بازسازی شده و بقیه هم در دست بازسازی است.

امندی تاکید کرد: سپاه و بسیج در کنار هم برای توسعه استان زنجان برنامه‌ریزی لازم را دارند، سپاه در بحث فرهنگی، اجتماعی، بهداشت و سلامت، اقتصادی و بخش اشتغال وارد عرصه شده است.