اجرای بیش از ۱۲ هزار طرح اقتصاد مقاومتی در لرستان

پنجشنبه, 11/03/1398 - 11:19 sazandegi_ir

اجرای بیش از ۱۲ هزار طرح اقتصاد مقاومتی در لرستان

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان با اشاره به اجرای ۱۲ هزار و ۹۰۰ طرح اقتصاد مقاومتی در استان گفت: ۴۶۶ هزار گروه جهادی به مناطق محروم استان اعزام شدند.
اجرای بیش از ۱۲ هزار طرح اقتصاد مقاومتی در لرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ سرهنگ علی بیرانوند ظهر امروز در مراسم دومین مجمع جهادگران لرستان با اشاره به اینکه این مجمع به نام و یاد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهانش برگزار شده است اظهار داشت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به رونق تولید نام گذاری شده است توفیق دومین انتخابات مجمع جهادی استان را داشتیم.

وی افزود: از 40 هزار طرح و پروژه محرومیت‌زدایی در کشور سهم استان لرستان هزار و 100 طرح و پروژه زودبازده بود که در ابتدای سال 98 توسط فرماندهی کل سپاه ابلاغ شد.

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان به حضور موثر جهادگران خانم و آقا در جریان سیل ویرانگر پایان سال 98 و آغاز سال 98 در استان اشاره کرد و گفت: افتخار می‌کنیم در طول این یک سال در کنار برداران و خواهران جهادگر بودیم و باید گفت کار و مدیریت جهادی  علاج همه مشکلات جامعه است.

وی عنوان کرد: نتیجه 19 سال کار جهادی در سازمان بسیج سازندگی لرستانی اجرای چهار هزار  377 پروژه عمرانی در مناطق محروم، 12 هزار و 900 طرح اقتصاد مقاومتی و اعزام 466 هزار گروه  جهادی به مناطق محروم استان بوده است.