سه شنبه 1400/10/28 - 08:35
ilaghi
استان کرمان
فرمانده سپاه شهرستان ریگان عنوان کرد؛

اعزام 30 گروه جهادی جهت امداد رسانی به مناطق عشایری ریگان

در پی بارندگی های مداوم در ارتفاعات ریگان و طغیان رودخانه ها بیش از ۳۰ گروه جهادی سازماندهی شده و به محض فرو کش کردن سیلاب این گروه های جهادی جهت امداد رسانی به مناطق عشایری اعزام می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی از کرمان،  سرهنگ مصطفی دهقانیان اظهار کرد: در پی بارندگی های مداوم در ارتفاعات ریگان و طغیان رودخانه ها بیش از ۳۰ گروه جهادی سازماندهی شده و به محض فرو کش کردن سیلاب این گروه های جهادی جهت امداد رسانی به مناطق عشایری اعزام می شوند.

فرمانده سپاه شهرستان ریگان اشاره داشت به مفقود شدن دو کودک ریگانی در سیلاب اخیر و افزود: جسد بی جان یکی از این دو کودک روز گذشته پیدا شد و نیروی های سپاه و بسیج از لحظات اولیه کار جستجو را آغاز کردند و هم اکنون در منطقه حضور دارند و تلاش برای پیدا کردن کودک دیگر مفقود شده ادامه دارد.

وی عنون کرد: با فرماندهان محترم نواحی مقاومت بسیج سپاه شهرستان بم، فهرج و نرماشیر هماهنگی صورت گرفته است و در صورت نیاز گروهای جهادی این نواحی جهت امداد رسانی به ریگان اعزام خواهند شد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.