شنبه 1400/08/29 - 11:45
حسین قاسمی-مرآت
حسین قاسمی
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در سمنان:

گروه‌های جهادی مورد حمایت قرار می گیرند/ تسریع در تصویب اصلاحیه قانون بسیج سازندگی

محمد زهرایی با درخواست از مجلس درخصوص تصویب اصلاحیه قانون بسیج سازندگی و حمایت همه جانبه از گروه های جهادی، گفت: با تصویب این قانون فضای مقدس گروههای جهادی و محرومیت زادی بیش از پیش مملو از جوانان و تحقق مطالبه رهبری در 100 برابر کردن تشکل جهادی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی، محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور صبح امروز در جمع جهادگران بسیجی استان سمنان با اشاره به اینکه گروه های جهادی در محرومیت زدایی، خدمات مومنانه و امورات حل مسئله در حواشی روستاها جانانه پای این انقلاب ایستادند، گفت: جهادگران با دستان پرتوان خود گره از مشکلات مستضعفین و محرومین باز کردند.

وی در ادامه افزود: گروههای جهادی مصداق بارز آیه های قرآن و سفیران کار و تلاش در بین مردم و مستضعفین هستند.

زهرایی با بیان اینکه در گام دوم انقلاب، بسیج گام دوم و بسیج پاره تن دوم را می سرایند، اظهار کرد: این سیره ما می توانیم و بسیج کنندگی مردم و در کنار هم و مشابه جهاد حرکت گونه حرکت اول انقلاب تا تمدن سازی نوین انقلاب اسلامی توسط گروههای جهادی به عنوان مولفه های قوی شدن ایران اسلامی استمرار خواهند داشت

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به اینکه  42 گروه جهادی در سطوح مختلف ویژه و فعال و تازه تاسیس داریم، بیان کرد: گروههای جهادی تخصصی در اقشار 22  گانه نیز مشغول به فعالیت هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: این گروههای جهادی مرهون تدبیر حکیمانه عظمای ولایت در 17اردیبهشت 79 هستیم آنجایی که علم و پرچم جریان جهادی کشور از جهادسازندگی به نام مقدس بسیج و بسیج سازندگی توسط رهبری سپرده شد.

به گفته این مسئول؛ جوانان ثابت کردند که بر اساس پیام 9 بندی رهبر انقلاب هم در بعد کمی و هم کیفی و هم  در گفتمان سازی عمومی جهادی و هم در تکثیر بلاد اسلامی موفق عمل کردند.

وی با اشاره به فعالیت 5 هزار و200 گروه جهادی  در طول هفته بسیج گفت: بیش از 57 هزار جهادگر بسیجی به مناطق محروم در طول 8 روز عزیمت می کنند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با درخواست از مجلس شورای اسلامی درخصوص تصویب اصلاحیه قانون بسیج سازندگی و حمایت همه جانبه از گروه های جهادی، افزود: با تصویب این قانون فضای مقدس گروههای جهادی و محرومیت زادی بیش از پیش مملو از جوانان و تحقق مطالبه رهبری در 100 برابر کردن تشکل جهادی شود.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.