یکشنبه 1400/06/21 - 14:56
حامد صادقی
azarsharghi-admin
در سفر یکروزه سردار زهرایی به تبریز صورت گرفت:

بازدید مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور از مراکز واکسیناسیون تبریز

سردار محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با حضور در استان آذربایجان شرقی از مراکز واکسیناسیون شهر تبریز بازدید بعمل آوردند .ایشان با حضور در مرکز واکسیناسیون دانشجویان جهادی بسیج دانشجویی سپاه عاشورا از نزدیک روند واکسیناسیون این گروه جهادی را مشاهده نموده و سپس با حضور در پارک موزه دفاع مقدس تبریز ضمن زیارت قبور مطهر شهدای گمنام دفاع مقدس از مرکز واکسیناسیون این پارک موزه که توسط جهادگران بسیج جامعه پزشکی سپاه عاشورا  اداره می شد بازدید نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی سپاه عاشورا، سردار محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با حضور در استان آذربایجان شرقی از مراکز واکسیناسیون شهر تبریز بازدید بعمل آوردند .ایشان با حضور در مرکز واکسیناسیون دانشجویان جهادی بسیج دانشجویی سپاه عاشورا از نزدیک روند واکسیناسیون این گروه جهادی را مشاهده نموده و سپس با حضور در پارک موزه دفاع مقدس تبریز ضمن زیارت قبور مطهر شهدای گمنام دفاع مقدس از مرکز واکسیناسیون این پارک موزه که توسط جهادگران بسیج جامعه پزشکی سپاه عاشورا  اداره می شد بازدید نمودند.

ایشان صبح امروز با حضور در جلسه قرارگاه امام رضا (ع) سپاه عاشورا از نزدیک گزارش عملکرد سپاه استان در رزمایش کمک مومنانه ،طرح شهید سلیمانی و سایر اقدامات این قرارگاه در مبارزه با بیماری کرونا را دریافت نمودند .

سردار زهرایی با حضور در مراسم کمک مومنانه  احسان حسینی که به مناسبت سالروز شهادت حضرت رقیه (س) و به همت اداره کل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و با تهیه و توزیع 3000 بسته معیشتی همراه بود از خیرین و موسسات خیریه  فعال در رزمایش کمک مومنانه تجلیل بعمل آوردند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در بدو ورود به تبریز  با حضور در قطب تابلو فرش سردرود از امام جمعه این شهر و فعالان این صنعت قدردانی نمودند.  

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)